Kurs dolara amerykańskiego przy 3,93 PLN. USD/PLN nadal szturmuje górne poziomyKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas wtorkowej sesji handlowej pokazuje nadal sporo siły. Para walutowa podczas wczesnych jeszcze godzin handlu nie ustępuje również, jednak – wykonuje korektę testującą zakres wsparcia cenowego 3,89 PLN. To powinno dać okazję osobom zainteresowanym handlem na parze na dołączanie do pozycji, gdzie dziś rynek znajduje się powyżej zakresu 3,93 PLN. Spójrzmy co dalej na wykresie H4 pary z dolarem amerykańskim.

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego nadal atakuje górne ograniczenia
  • Para walutowa USD/PLN wykonuje jednak wcześniej oczekiwaną korektę
  • Osoby handlujące na parze USD/PLN miały zatem szansę na dołączenie do ruchu
  • Co dalej z kursem dolara amerykańskiego? Spójrzmy na wykres H4 pary

Kurs dolara amerykańskiego nadal nie ustępuje – para USD/PLN na wykresie H4

Dolar amerykański we wtorek odwiedza ponownie wyższe poziomy co sprawia, że to już kolejna sesja nastawiona na dalsze wzrosty. Jednak – rynek USD/PLN wykonał odpowiednią korektę, co sprawiło, że dołączanie do pozycji długich mogło faktycznie mieć miejsce. Nie zawsze jednak takie ruchy dają dołączyć, dlatego tym bardziej techniczne zachowanie funta sprawia, że warto będzie przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji. Jeśli zatem podczas dalszych sesji rynek wykaże chęć dalszego ataku górnych ograniczeń – wówczas celem dla niego będzie dawno nie testowana strefa 3,97 PLN.

Aby jednak móc dołączyć do takiego ruchu warto będzie przyglądać się, czy rynek w ogóle wygeneruje odpowiedni sygnał. Zdaje się, że obecne miejsce nie sprzyja dalszym pozycjom długim – ponieważ rynek znajduje się na szczytach. Warto poczekać zatem na chociaż niewielką korektę dającą szansę na jakąkolwiek re-akumulację w strefie z niewielkim ryzykiem dla pozycji.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 29.09.2020
Kurs dolara USDPLN H4 29.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here