Kurs dolara amerykańskiego przy 3,80 PLN. USD/PLN nadal z szansą na 3,84 PLNKurs dolara amerykańskiego podczas środowej sesji handlowej pokazuje, że odbicie od wsparcia została faktycznie wykorzystane to podejść. Jednak para walutowa USD/PLN widocznie waha się, czy testować wyższe poziomy, czy też pozostać w zakresie niewielkiej konsolidacji. Na razie jeszcze wszystko wskazuje na korzyść długich, zatem i możliwości przetestowania zakresu, który niedawno został wyłamany. Czy dolar amerykański względem polskiego złotego podała wyzwaniu?

  • Dolar amerykański względem polskiego złotego pokazuje dalsze wzrosty
  • Rynek jednak nie rośnie z taką samą siłą – jak wcześniej spadał
  • Para walutowa USD/PLN może zatem popaść w konsolidację w obecnym zakresie
  • Górne ograniczenie może być przypisane na zakres 3,84 PLN

Dolar amerykański pokazuje, że może popaść w konsolidację na tych poziomach

Zaczyna się właśnie środowa sesja handlowa, i choć trwa ona teoretycznie już od kilku godzin, właściwa godzina handlu dopiero przed nami. W tym momencie widzimy, jak dolar amerykański względem polskiego złotego dociera do zakresu 3,80 PLN i widocznie nie wie co dalej zrobić. Odreagował od wcześniej od zakresu wsparcia, teraz ma szansę na wygenerowanie kolejnego ruchu wzrostowego. Jeśli jednak podczas kolejnych godzin środowej sesji takowego nie zobaczymy – wówczas wszystko skłaniać się raczej będzie w kierunku możliwości wystąpienia konsolidacyjnego ruchu.

Dlatego też podczas kolejnych godzin warto będzie obserwować parę USD/PLN. Teoretycznie jest ona w stanie jeszcze generować dalsze sygnały wzrostowe, jednak ruch może być na dolarze amerykańskim nieco zawężony ze względu na obecną strefę. Jeśli rynek nie będzie zatem w stanie przełamać wskazywanego oporu – wówczas będzie można uznać, że obecne poziomy mogą służyć parze w kolejnych dniach jako strefa konsolidacji.

wykres Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 11.11.2020
Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 11.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here