Kurs dolara amerykańskiego przy 3,76 PLN. USD/PLN na lokalnym wsparciu cenowymKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji handlowej spada do okolic wsparcia cenowego. W momencie pisania analizy dla pary USD/PLN, ta dociera do poziomu 3,76 PLN i wszystko wskazuje na to, że rynek póki co utrzymuje się przed dalszymi spadkami. Teraz najważniejsze dla dolara amerykańskiego jest dalsze zachowanie się na tym przełomie. Warto zatem spojrzeć na wykres H4 pary USD/PLN, aby spróbować ocenić możliwość dalszego zachowania się dolara amerykańskiego.


Kurs dolara amerykańskiego spada do wsparcia cenowego – para USD/PLN na wykresie H4

  • Kurs dolara amerykańskiego pokazuje podczas czwartkowej sesji obronę wsparcia
  • Dalej rynek może znajdować się w swojej sekwencji, póki zakres ten jest utrzymywany
  • Zdaje się, że para walutowa USD/PLN może podtrzymać wzrosty
  • Pytanie jednak jak zachowa się w obecnym miejscu podczas dzisiejszej sesji

Dolar amerykański wobec polskiego złotego pokazuje dziś, że osoby zainteresowane handlem na parze USD/PLN mogą mieć co robić. Rynek schodzi do wsparcia cenowego 3,76 PLN i wszystko wskazuje na to, że kolejne godziny handlu będą stały właśnie pod znakiem obrony tego zakresu. Według klasycznego spojrzenia, jeśli zakres 3,76 PLN utrzyma się podczas kolejnych godzin i widać będzie, że rynek nie ma ochoty dalej spadać – szanse na wygenerowanie ruchu wzrostowego będą duże. Celem oczywiście może być zakres ostatniego dojścia pary USD/PLN – czyli zakresu 3,79 PLN

Z kolei przełamanie wsparcia będzie oznaczać, że obóz niedźwiedzi przejąć może dalszą inicjatywę aż do zakresu poziomu 3,72 PLN gdzie aktualnie przebiega zakres ceny uśrednionej. Warto wówczas będzie uważać z dalszymi pozycjami długimi, póki rynek ponownie nie wyklaruje swojej sytuacji na wykresie.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 10.09.2020
Kurs dolara USDPLN H4 10.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here