Kurs dolara amerykańskiego przy 3,75 PLN. USD/PLN z szansą na dalsze wzrostyDolar amerykański wobec polskiego złotego podczas środowej sesji handlowej nadal utrzymuje się na relatywnie wysokich poziomach. Obecnie można zauważyć, że para walutowa USD/PLN utrzymuje się powyżej zakresu ceny uśrednionej, czyli w okolicach poziomu 3,75 PLN i wszystko na razie stoi pod znakiem dalszych wzrostów. Jednak rynek będzie musiał podczas kolejnych godzin sesyjnych utrzymać ten zakres, aby dalej można było obserwować wzrosty – w tym i nawet do zakresu 3,83 PLN. Spójrzmy zatem na wykres H4 dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego.

Finax

Kurs dolara amerykańskiego przedziera się przez zakres średniej – para USD/PLN na wykresie H4

  • Kurs dolara nadal wysoko oscyluje – utrzymując ważniejsze poziomy
  • Oznacza to, że szansa na dalsze wzrosty dolara jest relatywnie duża
  • Kolejne podejścia mogą obrać sobie za cel podejście pod zakres 3,83 PLN
  • Do tego jednak wsparcie musi zostać nadal utrzymywane podczas kolejnych sesji

Środowa sesja handlowa zdaje się mieć pozytywny akcent dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego, który nadal walczy o utrzymanie się powyżej zakresu 3,70 PLN. Wszystko obecnie wskazuje na to, że rynek ten nie tylko będzie w stanie się utrzymać, ale również walczyć o możliwość dalszych wzrostów. Obecnie jednak za wcześnie aby powiedzieć jednoznacznie, czy sygnały generowane teraz przez rynek można już odbierać jako pro-wzrostowe, czy lepiej wyczekać. Dane, które często publikowane są po godzinie 14:30 oraz 15:45 dla rynku dolara amerykańskiego mogą powiedzieć co dalej para USD/PLN ma w zamiarze.

Celem w przypadku dalszego utrzymywania się pary USD/PLN powyżej wspominanego już zakresu 3,70 PLN może okazać się być poziom 3,83 PLN. Warto obserwować zatem dalszą reakcję pary, ponieważ sygnał może być szybko wygenerowany.

wykres Kurs dolara USDPLN 12.08.2020
Kurs dolara USDPLN 12.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here