Kurs dolara amerykańskiego przy 3,75 PLN. USD/PLN z celem korekty do 3,72 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego w nowym tygodniu handlowym może wiele ciekawego szykować przed osobami zainteresowanymi handlem na parze. Obecnie, w momencie pisania analizy USD/PLN oscyluje w zakresie poziomu 3,75 PLN i wszystko wskazuje na to, że szansa na dalsze spadki jest relatywnie duża podczas poniedziałkowej sesji handlowej. Celem dla wykresu może być zakres ceny uśrednionej, który przebiega aktualnie w zakresie 3,72 PLN. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z dolarem amerykańskim, aby ocenić dalsze zachowanie pary.

  • Dolar amerykański pokazuje dalszą presję podażową z okolic ostatniego oporu
  • Para walutowa USD/PLN znajduje się obecnie przy poziomie 3,75 PLN
  • Ma jednak szansę na dalszą przecenę – nawet 3 groszy podczas dzisiejszej sesji
  • Czy rynek przetestuje faktycznie zakres ceny uśrednionej z wykresu H4?

Kurs dolara amerykańskiego z potencjałem przeceny nawet 3 groszy – para USD/PLN na wykresie H4

Dzisiejsze, jeszcze bardzo wczesne godziny handlu na dolarze amerykańskim wobec polskiego złotego pokazują, że ponowne cofnięcie się pary może być jedynie kwestią kilku kolejnych godzin. Para walutowa USD/PLN na wykresie H4 pokazuje, że rynek po ostatnim wzroście do zakresu 3,79 PLN wykończyła swój impet wzrostowy. Obecnie na wykresie H4 pokazywany jest typowy układ korekcyjny, który może podczas kolejnych godzin sięgnąć nawet zakresu poziomu 3,72 PLN. Warto zatem obserwować wykres, czy nie wygeneruje on podczas dzisiejszej sesji odpowiedniego sygnału świadczącego o możliwości dołączenia do spadków.

Jeśli tak będzie, cel w postaci średniej kroczącej będzie dla wykresu ważnym poziomem. Dotychczas w obecnym układzie wzrostowym średnie wspierała wzrosty rynku i nadal jeszcze ma szansę to robić. Innymi słowy po teście średniej kroczącej warto wyszukiwać sygnałów wzrostowych.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here