Kurs dolara amerykańskiego przy 3,75 PLN. Rynek USD/PLN bez reakcji na wsparcieKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas nowego tygodnia handlowej wywyła raczej sygnały spadkowe dalej na rynek, niż wykazuje pro-wzrostowy akcent. Patrząc na parę walutową USD/PLN obecnie widać, że rynek nadal znajduje się w tym samym zakresie wsparcia i nie pokazuje siły obozu byków. Co prawda obecny zakres można nazwać raczej konsolidacyjnym, niemniej dolne ograniczenia dla dolara amerykańskiego przypadają dopiero na poziom 3,72 PLN. Warto obserwować jak zachowa się dalej rynek schodząc do tego poziomu.

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego nadal znajduje się przy wsparciu
  • Para walutowa USD/PLN nie wykazuje ciekawszych tendencji czy sygnałów
  • Obecnie rynek spada do zakresu 3,75 PLN i tam pozostaje kolejną sesję
  • Czy rynek przetestuje zakres dolnego ograniczenia na zakresie 3,72?

Kurs dolara amerykańskiego nie reaguje na zejście do wsparcia – para USD/PLN na wykresie H4

Zaczyna się właśnie kolejny tydzień handlowy, a przed nami kurs dolara amerykańskiego, który znajduje się na wsparciu – poziomie 3,75 PLN. Obecny ruch można raczej nazwać konsolidacyjnym, ponieważ rynek testował już wielokrotnie górne ograniczenie na poziomie 3,79 PLN oraz dolne, na zakresie 3,72 PLN. Wszystko obecnie wskazuje na to, że kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego może ponownie zejść do wsparcia na zakresie 3,72 PLN. Wówczas, jeśli takie zejście faktycznie podczas kolejnych godzin lub sesji się pojawi – osoby zainteresowane handlem na parze USD/PLN będą mogły przyglądać się, czy dalsze sygnały nie są generowane.

Jeśli będą, wówczas odreagowanie może się pojawić ponownie do zakresu 3,76 PLN lub nieco wyższej strefy 3,79 PLN. Natomiast w przeciwnym razie, rynek przełamując wsparcie da sygnał na dalszy spadek, a ten może pojawić się nawet do zakresu 3,69 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 21.09.2020
Kurs dolara USDPLN H4 21.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here