Naga Markets

Kurs dolara amerykańskiego przy 3,73 PLN. Rynek robi przystanek przed dalszych wzrostem?Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego konsoliduje się następną sesję, nie wykazując konkretnych tendencji. Zdaje się, że para walutowa USD/PLN może pozostać pomiędzy górnym a dolnym ograniczeniem przez kolejne godziny, bez większych ruchów. Odrabianie jednak kursu dolara amerykańskiego od najniższego punktu i podtrzymywanie tej sekwencji daje szanse jeszcze na podbicie podczas kolejnych sesji, gdzie cel na poziomie 3,76 PLN cały czas oczekuje strzelenia.


Kurs dolara amerykańskiego zatrzymuje na średniej kroczącej – para USD/PLN na wykresie H4

  • Notowania dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego pozostają w konsolidacji
  • Para walutowa USD/PLN utrzymuje się powyżej zakresu ceny uśrednionej
  • Z perspektywy interwału czasowego H1 rynek ma jednak szansę jeszcze podbijać
  • Celem dla dolara amerykańskiego cały czas jest strefa 3,76 PLN

Zostały ostatnie dwie sesje handlowe w tym tygodniu, a kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego widocznie nie spieszy się z wypełnieniem struktury wzrostowej – czyli dotarciem chociaż do pierwszego celu jakim nadal jest zakres 3,76 PLN. Rynek konsoliduje się pomiędzy poziomami 3,74 PLN a 3,70 PLN nie dając na razie szans na nieco większy ruch. Zdaje się, że taki stan rzeczy może utrzymywać się jeszcze przez kolejne sesje, jeśli dane na rynek amerykańskiego dolara nie wesprze widoczniej waluty.Póki jednak rynek nie wyłamuje dolnego ograniczenia na zakresie 3,70 PLN wszystko może być jeszcze po stronie obozu byków. Negacją możliwości dalszych wzrostów będzie dopiero moment, w którym to para USD/PLN przełamie wspominane wsparcie cenowe – tym samym otwierając sobie drogę do dalszych cofnięć. Póki co jednak możliwość podbicia podczas kolejnych dni jest jeszcze relatywnie duża, dlatego warto przyglądać się parze walutowej.

wykres Kurs dolara USDPLN H1 27.08.2020
Kurs dolara USDPLN H1 27.08.2020Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here