Naga Markets

Kurs dolaraKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji również wykazuje dalsze tendencje wzrostowe. Podczas wczorajszej analizy pary walutowej USD/PLN Mowa była o możliwości przełamania zakresu 3,84 PLN i jak widać po załączonym wykresie H4 pary walutowej, ta właśnie znajduje się powyżej tego zakresu. Obecnie wszystko wskazuje na to, że rynek otworzył sobie w drogę do dalszych wzrostów, nawet do zakresu 3,87 PLN. Spójrzmy zatem na wykres 4 godzinowy pary z dolarem amerykańskim oraz polskim złotym.

  • Dolar amerykański również pokonuje swoje zakresy oporów
  • Para walutowa USD/PLN oscyluje w tym momencie na zakresie 3,84 PLN
  • Zdaje się, że tym samym rynek dolara otworzył sobie drogę do dalszych zrostów
  • W tym momencie celem dla rynku może być nawet zakres 3,87 PLN

Dolar amerykański nadal w formie – para walutowa USD/PLN na wykresie H4

W tym momencie we wczesnych jeszcze godzinach handlowych w czwartkowej sesji para walutowa USD/PLN wybija zakres poziomu 3,84 PLN, która była bardzo istotnym zakresem oporu dla ostatnich sesji na dolarze amerykańskim wobec polskiego złotego. Osoby zainteresowane handlem na dolarze zdecydowanie zauważyć mogą również, po załączonym wykresie pary walutowej, że ta przebiła nie tylko zakres oporu ale i również średnią krocząca, która stanowiła dynamiczny opór dla rynku.W tym momencie dolar amerykański otwiera sobie drogę do dalszych wzrostów w tym nawet do zakresu docelowego, jakim może być nawet zakres 3,87 PLN. Wszystko wskazuje na to, że jeżeli para nie będzie wybijać z powrotem zakresu 3,84 PLN szansa dalszych wrzosów jest bardzo duża.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 15.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 15.10.2020Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here