Kurs dolara amerykańskiego pozostaje w tym samym miejscu. Para USD/PLN przy 3,95 PLNPoniedziałkowa sesja handlowa rozpoczyna się dla kursu dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego raczej pro-wzrostowym akcentem. Jak widać po wykresie H4 oraz D1, para walutowa USD/PLN nadal utrzymuje się relatywnie wysoko, ponieważ na zakresie 3,95 PLN i wszystko wskazuje na to, że szansa na dalsze wzrosty jest duża. Obecnie aby można było mówić o podejściach, rynek musi utrzymywać nadal swój zbudowany dołek. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z dolarem amerykańskim, czyli parą walutową USD/PLN.

  • Dolar amerykański wobec złotego wykazuje dalsze tendencje wzrostowe
  • Para walutowa USD/PLN nie tylko utrzymuje się wysoko, ale i generuje dalsze sygnały
  • Zdaje się, że póki dołek jest utrzymywany – układ wspiera dalsze wzrosty na parze
  • Dopiero jego przełamanie nazwane może zostać negacją dalszych podejść wzrostowych

Dolar amerykański może nadal pokazywać presję wzrostową – para USD/PLN na wykresie H4

Nowy tydzień handlowy przez inwestorami, a w nim widać, że kurs dolara amerykańskiego nadal się utrzymuje na dość wysokich poziomach. Aktualnie para walutowa USD/PLN startuje jakby chciała kontynuować podejście i przedrzeć się tym razem jeszcze przez lokalne szczyty na zakresie 3,97 PLN. Taka opcja zdaje się mieć bardzo wysokie prawdopodobieństwo powodzenia, ponieważ rynek tak długo, jak długo utrzymuje się powyżej zakresu zbudowanego wsparcia (poziom 3,94 PLN) – układ aktualny wspiera dalsze wzrosty i powinien być traktowany jako istotne dla wykresu wsparcie cenowe.

Forex Club

Na dalszej części sesji zatem można będzie oczekiwać wygenerowania przez rynek dalszych sygnałów wzrostowych – w tym również do zakresu 3,9710 PLN, gdzie planowany jest najbliższy cel dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego. Poniedziałkowa sesja może zatem zbliżyć parę do wyłamania szczytów.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 02.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 02.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here