Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas ostatniej sesji tygodnia, w piątek oscyluje dokładnie w tym samym zakresie, w którym widzieliśmy parę już ostatnie sesje. W tym momencie można powiedzieć, że para walutowa USD/PLN niewiele ma do zaoferowania w nadchodzących sesjach, dopóki ewidentnie dane nie wpłyną na zmienność na parze walutowej. Oznacza to dla osób zainteresowanych handlem na parze, że trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i obserwować w jaki sposób rynek dolara amerykańskiego będzie zachowywał się w ciągu kolejnych kilku sesji. Zdaje się, że rynek dolara amerykańskiego z perspektywy interwału czasowego H4 może pozostać w obecnej strefie jeszcze przez kilka sesji.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego zamiera w tej samej strefie
  • Rynek nadal generuje sygnały pro-spadkowe, nie dając szans na wzrosty
  • Para walutowa USD/PLN oscyluje zatem w rejonie 3,74 PLN w piątek
  • Kolejne dni mogą nadal stać pod znakiem skonsolidowanego ruchu na dolarze

Kurs dolara amerykańskiego pod znakiem możliwości pozostania w konsolidacji

W tym momencie patrząc na rynek dolara amerykańskiego wobec z polskiego złotego zdecydowanie nie widać żadnych większych zmian, które mogłyby zostać zainicjowane na poprzedniej, czyli czwartkowej sesji handlowej. Obecnie podczas ostatniej sesji tygodnia można zdecydowanie powiedzieć, że kurs amerykańskiej waluty wraz z świętem Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych zdecydowanie zamarł, co może oznaczać w dalszym ciągu konsolidowanie się pomiędzy poziomem 3,76 PLN a poziomem 3,73 PLN.

Nie jest to dobra informacja dla osób interesujących tym rynkiem, ponieważ rynek zwyczajnie nie będzie dawał wielu okazji inwestycyjnych na przestrzeni najbliższych kilku dni, jednak warto będzie poczekać – zamiast szukać okazji na tak skonsolidowanym rynku.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 27.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 27.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here