Kurs dolara amerykańskiego podczas nowego tygodnia ponownie spada do bardzo znanego nam już poziomu. Mowa o zakresie 3,83 PLN, gdzie para walutowa USD/PLN oscylowała podczas ostatnich już sesji. W tym momencie wszystko jeszcze wskazuje na to, że rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego ma szansę na wygenerowanie ponownie ruchu wzrostowego. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary walutowej USD/PLN, aby oszacować szansę dalszego ruchu.

  • Dolar amerykański podczas wczesnych godzin sesji daje oznaki pro-wzrostowe
  • Zatem para walutowa USD/PLN może wygenerować ruch wzrostowy w kolejnych godzinach
  • Czy wsparcie jednak nie będzie po raz kolejny testowane przez rynek dolara?
  • Warto będzie obserwować reakcję dolara w razie ewentualnych cofnięć

Dolar amerykański z szansą na ponowne wygenerowanie ruchu wzrostowego – para USD/PLN na wykresie H4

Dolar amerykański podczas nowego tygodnia handlowego nie pokazuje nic nowego, co mogłoby zmienić obecny układ na wykresie H4. Zdecydowanie ruch na dolarze amerykańskim kształtuje się dokładnie w ten sam sposób, w jaki widzieliśmy ten rynek w ubiegłym tygodniu. W tym momencie rynek USD/PLN dociera do poziomu 3,85 PLN i wszystko wskazuje na ten moment na możliwość wygenerowania kolejnego ruchu wzrostowego. Wsparcie nadal jest utrzymywane, oraz średnia krocząca, która wspiera układ wzrostowy na tym rynki.

Póki nie zostanie ona przełamana zdaje się, że rynek nadal będzie ruszał się w zakresie widocznej dobrze konsolidacji – pomiędzy 3,83 PLN a 3,89 PLN jako górne ograniczenie ruchu. Dopiero wyłamanie dolnego ograniczenia może dać na dolarze amerykańskich ruch spadkowy sięgający zakresu 3,79 PLN, jednak na taki scenariusz handlu póki co się nie zanosi. Warto obserwować rynek USD/PLN podczas kolejnych godzin.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 26.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 26.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here