Kurs dolara amerykańskiego podchodzi do 3,83 PLN. USD/PLN ponownie na oporzeKurs dolara amerykańskiego podczas poniedziałkowej sesji wraca do zakresu 3,83 PLN, pokazując tym samym, że dolar dolar amerykański nadal broni jednak dolnych ograniczeń. Początkowo mogłoby się wydawać, że ruch zainicjowany w ubiegłym tygodniu może być nieco głębszy, ale siła dolara amerykańskiego jeszcze pokazuje na co ją stać. Spójrzmy zatem na wykres cztery godzinowy dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego aby ocenić perspektywę i możliwości dalszego wzrostu podczas kolejnych sesji i nowego tygodnia handlowego.

  • Dolar amerykańskie wobec polskiego złotego pokazuje ponowne podejście
  • Obrona dolnych ograniczeń w przypadku pary walutowej USD/PLN była oczekiwana
  • Rynek obecnie podchodzi do oporu 3,83 PLN i zobaczymy jak dalej się zachowa
  • Możliwe, że dolar amerykański będzie chciał wrócić powyżej 3,86 PLN

Notowania dolara amerykańskiego wracając od łask – para USD/PLN na wykresie H4

Patrząc w tym momencie na kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego można zastanawiać się, czy kurs w niedługim czasie ponownie będzie wracał powyżej z zakresu 3,86 PLN. Wszystko obecnie wskazuje na to, że dalszy ruch wzrostowy może jak najbardziej pojawić się podczas kolejnych sesji, jednak ważnym w tym całym strukturze jest wsparcie na poziomie 3,81 PLN. Jeżeli ten poziom podczas kolejnych dni będzie broniony i widać będzie że obóz byków nadal jest przy sterach, będzie można oczekiwać dalszego podejścia wzrostowego nawet do nieco wyższych poziomów niż początkowo można by zakładać.

Dopiero w przypadku zejścia poniżej zakresu 3,81 PLN będzie można oczekiwać negacje dalszych wzrostów, a tym samym też ruchu spadkowego, którego impuls może rozpędzić się nawet do poziomów 3,76 PLN. Osoby zainteresowane handlem na parze USD/PLN będą musiały zatem podczas kolejnych godzin sesji obserwować jakie sygnały zostaną wygenerowane. 

wykres Kurs dolara USDPLN H4 05.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 05.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here