Kurs dolara amerykańskiego po 3,96 PLN. Rynek USD/PLN wyhamowuje chwilowo dalsze spadki Notowania dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas wtorkowej sesji handlowej wyhamowują dalsze spadki. W tym momencie pisząc analizę dla pary USD/PLN, ta oscylując w zakresie 3,96 PLN – sugerując możliwość odreagowania. Choć rynek nadal jest relatywnie słaby, to szanse na ruch wzrostowy są duże tak długo, jak średnia na rynku nadal jest utrzymywana. Spójrzmy zatem na wykres H4, aby ocenić możliwość dalszego ruchu na parze z dolarem amerykańskim


Kurs dolara amerykańskiego zatrzymuje się na średniej – para USD/PLN na wykresie H4

  • Dolar amerykański nadal oscyluje w zakresie lokalnego oporu H4/D1
  • Para USD/PLN wyhamowuje dalsze spadki przy zakresie średniej kroczącej
  • Zdaje się, że to może być ważna sesja dla dalszego ruchu pary
  • Z punktu widzenia sekwencji nadal szansę na wzrosty są widoczne

Wtorkowa sesja wita rynek dolara amerykańskiego ponownie przy zakresie oporu, który wyznaczony był z perspektywy testów oraz re-testów zakresu H4/D1 w tym miejscu. Zdaje się, że dolar jeszcze nie odpuścił batalię o przedostanie się powyżej i utrzymanie takiego ruchu. Nadal szansę na ruch wzrostowy są duże o tyle, o ile pobliska średnia wczoraj opisywana nadal utrzymywać będzie rynek przed dalszym zejściem – jak to miało miejsce w poniedziałkowej sesji. Jeśli amerykańska waluta faktycznie miałaby odzyskiwać siły, cele wyglądają dla tego rynku następująco: 3,98 PLN, 4,01 PLN, 4,02 PLN.

Pierwszym zatem i zarazem najważniejszym poziomem do przełamania jest dla tego rynku zakres oporu 3,9730 PLN – który dotychczas był już kilkanaście razy testowany. Jeśli z kolei rynek nie będzie w stanie przebić się ponownie powyżej tego zakresu – oczekiwać się będzie dalszych spadków. W tym również do zakresu 3,94 PLN oraz 3,91 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 30.06.2020
Kurs dolara USDPLN H4 30.06.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here