Kurs dolara amerykańskiego po 3,93 PLN. Para USD/PLN wybija ważny opórKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnej sesji pokazuje, że dolar potrafi bardzo sprawnie wykorzystać słabość złotego. W tym momencie para walutowa USD/PLN przekracza oczekiwania oscylując na poziomie 3,93 PLN, co oznacza osiągnięcie kolejnego targetu docelowego ledwie dzień – po – dniu. To pokazuje nie tyle siłę samego dolara, ale słabość polskiego złotego. Pytanie jednak w tym momencie brzmi: jak długo jeszcze taka słabość będzie się utrzymywać? Spójrzmy na wykres dolara amerykańskiego wobec złotego z perspektywy interwału H4.

Forex Club
  • Dolar amerykański wobec złotego podczas czwartkowej sesji wykorzystuje sytuację
  • Słabo polski złoty daje okazję parze walutowej USD/PLN do dalszych wzrostów
  • W tym momencie dolar amerykański zawędrował już pod poziom 3,93 PLN
  • Zdaje się, że rynek może w tych okolicach jednak wykonać korektę wzrostów

Dolar amerykański sprawia wrażenie możliwość powolnego wyhamowania dalszych wzrostów – para USD/PLN na wykresie H4

Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnej sesji dociera do coraz to wyższych poziomów. Para walutowa USD/PLN oscyluje w momencie pisania tej analizy wokół poziomu 3,93 PLN jednak wcześniej wykres testował jeszcze wyższe poziomy – jak 3,95 PLN. Obecnie patrząc na wykres z perspektywy interwału czasowego H4 widać lekką zadyszkę rynku i możliwe, że jest to jakiś rodzaj przygotowania się pod korektę ostatniego podejścia. Warto zatem podczas kolejnych godzin sesji obserwować rynek.

Tymczasową strefą oporu dla dolara amerykańskiego jest zakres 3,95 PLN, czyli zbudowane podejście podczas wczorajszej sesji handlowej. Jeśli rynek miałby się przecenić, wówczas oczekiwany poziom docelowy dla korekty mógłby oscylować na poziomie 3,89 PLN, co oznacza potencjał zejścia i testu zakresu ostatnio wybijanego oporu. Warto wziąć taki scenariusz pod uwagę.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 29.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 29.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here