Kurs dolara amerykańskiego po 3,78 PLN. Nadal szansa dla USD/PLN na 3,84 PLNKolejna sesja właśnie się rozpoczyna, i choć są to bardzo wczesne godziny handlu dla amerykańskiego dolara, to wobec złotego już pokazywane są pierwsze pro-wzrostowe akcenty. Od kilku sesji para walutowa USD/PLN ma szansę na test zakresu najbliższego oporu, jakim nadal jest strefa 3,84 PLN. Chociaż ostatnie dni przypominały bardziej walkę pary walutowej z zakresem wsparcia, to powyższy układ nadal ma szanse być zrealizowany. Co dalej na parze USD/PLN?

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego odbija od wsparcia
  • Dla pary walutowej USD/PLN utrzymanie się przed spadkami daje szanse na test oporu
  • Nadal zakresem tym jest poziom wspominany podczas poprzednich analiz – 3,84 PLN
  • Czy dolar amerykański przerwie w końcu impas ciągłych testów wsparć?

Dolar amerykański pozostaje nadal pod znakiem testu oporu – para walutowa USD/PLN na wykresie H4

Kolejna sesja, wtorkowa pokazuje, że kurs dolara amerykańskiego nadal ma szansę na wygenerowanie odpowiedniego ruchu, aby ostatnio opisywany cel mógł w końcu być przetestowany w ciągu kolejnych sesji. Ważnym, jest jednak, by wsparcie było utrzymywane w razie ewentualnych, ponownych cofnięć wykresu. W tym momencie widzimy parę USD/PLN oscylującą w zakresie 3,77 PLN a wszystko wskazuje na to, że dziś jeszcze możemy ją zobaczyć w granicach 3,80 PLN.

Jeśli faktycznie odbicie ponownie będzie widoczne – wówczas cel z zakresu oporu będzie już dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego w zasięgu ręki. Dopiero w tamtych okolicach ustalać będzie można co dalej z rynkiem dolara amerykańskiego i czy przypadkiem nie będziemy powracać do spadków z tego zakresu. Jeśli tak, i taki układ miałby się zrealizować, wówczas będzie to idealna strefa do dystrybucji.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 17.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 17.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here