Kurs dolara amerykańskiego obronił zakres 3,66 PLN. Notowania USD/PLN po 3,71 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego zrobić coś, co można nazwać sporym zaskoczeniem. Rynek USD/PLN obronił wsparcie cenowe, które wczoraj jeszcze w porannych godzinach handlu było testowane. Co prawa rynek zszedł jeszcze nieco niżej, finalnie docierając do zakresu 3,65 PLN, jednak zaraz po tym fala wzrostu spowodowała, że rynek wrócić ponownie do znanego nam pasma. W tym momencie kurs USD/PLN oscyluje ponownie na zakresie 3,71 PLN. Co dalej z parą z dolarem amerykańskim


Kurs dolara amerykańskiego zaskakuje szybką obroną poziomu – para USD/PLN na wykresie H4

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego wykonuje bardzo szybki ruch obrony wsparcia
  • Dane dla dolara wsparły ten rynek co widoczne jest mocno na wykresie USD/PLN
  • Obecnie szansa na dalsze wzrosty jest duża i szacuje się szybkie podejścia
  • Celem dla kolejnych sesji powinna być zatem strefa 3,76 PLN

Kurs dolara amerykańskiego wykonał bardzo szybkie podejście, które może aż zaskakiwać. Z mozolnego trendu spadkowego w chwilę rynek wszystko odwraca – zwłaszcza dostając skrzydeł po wieczornych danych. Obecnie para walutowa USD/PLN można powiedzieć, że generuje dalsze sygnały wzrostowe – ponieważ trudno będzie tak łatwo zanegować tak silny ruch. Jeśli chcieć szacować target docelowy dla impulsu widocznego z perspektywy interwału czasowego H4/D1 – można śmiało powiedzieć, że opór 3,76 PLN powinien być przetestowany. Zatem dla kolejnych sesji dolar amerykański może umocnić się jeszcze kolejne 5 gorszy od aktualnej ceny.

Warto zatem podczas kolejnych sesji handlowych obserwować, czy dolar amerykański wobec polskiego złotego nie generuje sygnałów odwrotu, czyli kontynuacji szybkiego jak dotąd podejścia wzrostowego. Cel jest jeszcze na tyle wysoko, że można będzie próbować dołączać do podejścia.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 20.08.2020
Kurs dolara USDPLN H4 20.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here