Kurs dolara amerykańskiego nadal z szansą wzrostu. Cel dla USD/PLN na poziomie 3,84 PLNKurs dolara amerykańskiego podczas czwartkowej sesji pokazuje, że nadal nastawienie na tym rynku może być pro-wzrostowe. Od wczorajszej sesji handlowej w sumie niewiele się zmieniło – o ile zmianą cokolwiek tutaj można nazwać. W tym momencie para walutowa USD/PLN oscyluje w zakresie 3,80 PLN i nadal jest spora szansa na to, aby rynek ten wygenerował dalszy wzrost sięgający zakresu kilku groszy więcej – czyli poziomu oporu na wysokości 3,84 PLN. Zdaje się, że taki schemat jest bardzo prawdopodobny, jednak warto przyglądać się czwartkowej sesji w poszukiwaniu dalszych sygnałów wzrostowych na kursie dolara amerykańskiego.

  • Kurs dolara amerykańskiego nadal utrzymuje się na relatywnie wysokich poziomach
  • Para walutowa USD/PLN, którą warto dziś przejrzeć – ma szansę na dalsze wzrosty
  • Zdaje się, że 4 grosze mogą być odpowiednim wzrostem w obecnym układzie
  • A to z kolei przekładałoby się na możliwość testu zakresu 3,84 PLN

Dolar amerykański pod znakiem dalszych wzrostów podczas czwartkowej sesji – para USD/PLN na wykresie H4

Dolar amerykański wobec polskiego złotego podczas rozpoczynającej się właśnie czwartkowej sesji handlowej nadal oscyluje w tym samym zakresie – czyli wokół poziomu 3,80 PLN. Tak samo jak i wczoraj nastawienie do pary walutowej USD/PLN może pozostać zatem pro-wzrostowe, a celem dla ruchu może okazać się nawet poziom 3,84 PLN. Patrząc na interwał czasowy H4 widać, że jest to zakres oporu, który wiele razy podczas ostatnich sesji był przez rynek respektowany.

Dlatego też podczas kolejnych godzin, tym razem już czwartkowej sesji handlowej warto będzie szukać dalszych okazji do zajmowania pozycji długich, celem 4 groszy potencjalnego zysku. Negacją wzrostów będzie dopiero spadek ponowny do widocznego wsparcia.

wykres Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 12.11.2020
Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 12.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here