Kurs dolara amerykańskiego nadal wysoko. USD/PLN notowane po 3,83 PLNKurs dolara amerykańskiego nadal nie odpuszcza względem polskiego złotego podczas wtorkowej sesji handlowej. Dziś w środę para walutowa USD/PLN ma szansę na dalsze wzrosty, podczas gdy ta oscyluje w zakresie 3,83 PLN. Wszystko póki co wskazuje na możliwość utrzymania się wzrostowego akcentu a zakresem docelowym nadal może być poziom 3,89 PLN. Zobaczymy, czy kolejne sesje handlowej na dolarze amerykańskim wygenerują odpowiedni sygnał wzrostowy, aby dołączyć do potencjalnego ruchu.

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego utrzymuje się w granicach 3,83 PLN
  • Para walutowa USD/PLN ma szansę zatem na dalsze wzrosty
  • Poziomem docelowym nadal może być zakres wspominany podczas wczorajszej analizy
  • Mowa o zakresie 3,89 PLN, gdzie para będzie miała kolejny opór H4/D1

Kurs dolara amerykańskiego nie odpuszcza dalszych wzrostów – para USD/PLN na wykresie H4

Środowa sesja handlowa rozpoczyna się dla kursu dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego ewidentnymi sygnałami pro-wzrostowymi. Zdaje się, że wczesne godziny handlu mogą przełamać niebawem opór na poziomie 3,84 PLN i dać szansę parze USD/PLN na dalsze wzrosty. Z perspektywy interwału czasowego H4 oraz D1 widać, że kolejną ważną strefą może okazać się dopiero zakres 3,89 PLN wspominany podczas wczorajszej analizy pary.

Póki co wszystko wskazuje na to, że ruch wzrostowy faktycznie może być podtrzymany, jednak kolejne godziny handlu wykażą co dalej para może mieć w zamiarze. Jeśli zakres oporu widoczny na załączonym wykresie zostanie wyłamany, wówczas para otworzy sobie drogę do dalszych wzrostów. W przeciwnym razie para może konsolidować się przez kolejne dni w tym samym zakresie. Warto zatem obserwować będzie dalsze sygnały generowane przez rynek – być może dalsze wzrosty będzie dało się rozegrać po drobnej korekcie pary.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 23.09.2020
Kurs dolara USDPLN H4 23.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here