Kurs dolara amerykańskiego nadal w strefie. USD/PLN w wąskim zakresie ruchuKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas środowej sesji pokazuje, że nadal rynek ten nie jest gotów do mocniejszego ruchu. W jakikolwiek sposób by nie spojrzeć to widać, że rynek USD/PLN oscyluje cały czas w tym samym zakresie. To z kolei nie sprzyja handlu kierunkowemu i sprawia, że ryzyko wyłamania wsparcia rośnie. Warto zatem obserwować dalsze reakcje amerykańskiej waluty, ponieważ obecnie wszystko ponownie wskazuje na możliwość przetestowania przez nią dolnego ograniczenia jakim jest zakres 3,76 PLN.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec złotego pokazuje ruch konsolidacyjny
  • Para walutowa USD/PLN w tym momencie ma szansę na ponowne zejście do wsparcia
  • Oznacza to, że bliskie okolice zakresu 3,76 PLN mogą być w każdej chwili testowane
  • Czy oznacza to dla dolara amerykańskiego koniec zależności wzrostowych?

Kurs dolara amerykańskiego w konsolidacji – para walutowa USD/PLN na wykresie H4

Kurs dolara w ostatnim czasie przechodził dość sporą zmienność. Ta z kolei dawała nadzieję na to, że w momencie wykonania przez USD/PLN ruchu a kontrę ostatnich spadków – na utrzymanie się tej zmienności, co dawałoby przyzwoite zasięgi oraz warunki handlu. W tym momencie jednak już widać, że niestety, ale para walutowa USD/PLN popadła w stagnację i nie ma na razie szans na to, aby rynek ruszył w stronę omawianego wcześniej zakresu 3,84 PLN w sposób, w jaki było to opisywane.

Innymi słowy podczas kolejnych godzin sesji środowej warto będzie zwrócić uwagę na to, w jaki sposób rynek ten będzie się zachowywał w momencie testu zakresu wsparcia. Tym jest jak zawsze zakres 3,76 PLN. Przełamanie tego poziomu może zanegować dalsze podejścia dolara wobec złotego.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 18.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 18.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here