Kurs dolara amerykańskiego nadal przy 3,96 PLN. USD/PLN zdaje się nadal być słabeKurs dolara amerykańskiego zdecydowanie podczas środowej sesji handlowej nie różni się od tego, co działo się na przestrzeni ostatnich kilku sesji. Rynek USD/PLN nadal znajduje się poniżej zakresu ważnego oporu H4/D1 i nadal równie mozolnie rynek porusza się w jego zakresie nie mogąc go przełamać – ani dalej spadać. W takim układzie zdaje się zatem, że ponownie można powiedzieć to samo – rynek ma szansę na dalsze spadki z celem określonym już podczas ostatnich przeglądów. Spójrzmy jednak na wykres H4 dolara amerykańskiego w obecnej sytuacji. 


Kurs dolara amerykańskiego

  • Dolar amerykański nadal znajduje się w tym samym miejscu
  • Para USD/PLN nie wykazuje żadnych nowych tendencji – rynek pozostaje słaby
  • Zdaje się, że nadal spadki są możliwe, w ramach cofnięcia korekcyjnego
  • Zebranie siły na niższych poziomach nie byłoby złe, jeśli rynek nadal chce rosnąć

Dolar amerykański pokazuje, że niewiele w tym okresie wakacyjnym może się zadziać. Co prawda okres ten dla głównych rynków jest wzmożony – mimo wakacyjnego tła, to jednak dolar amerykański widocznie wykrwawia się co rusz na wykresie H4 wobec polskiego złotego. Patrząc na poniżej załączony wykres pary USD/PLN widać jeszcze, że ruch mocno się zawęża. Dla dalszych sesji oznacza to mniej więcej tyle, że szansa na wyrwanie się z impasu z dnia na dzień rośnie – a samo wybicie może być mocne. Tak mówi klasyczna zasada zawężających się ruchów konsolidacyjnych, który zdecydowanie w ciągu ostatnich dni panuje na wykresie.

Rynek jeśli ponownie znajdzie się pełną świecą H4 poniżej średniej kroczącej – będzie miał nadal szansę na spadek a celem dla wykresu może być poziom 3,93 PLN opisywany podczas ostatniej sesji.

wykres Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 08.07.2020
Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 08.07.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here