Dolar amerykański podczas wtorkowej sesji wobec polskiego złotego schodzi szybko do dolnego ograniczenia ruchu, czyli do ważnego wsparcia. Para walutowa USD/PLN oscyluje zatem na poziomie 3,69 PLN i sytuacja zaczyna być coraz to bardziej ciekawa. Jeśli dolar amerykański nie wybroni dołka po raz kolejny, osoby obserwujące parę będą mogły zobaczyć kolejną falę wyprzedaży, która może mieć swój cel kolejny określony na zakresie 3,66 PLN. Dzisiejsza sesja handlowa może zatem stać pod znakiem niepewności, jak zachowa się para z dolarem amerykańskim na ważnym wsparciu cenowym.


Kurs dolara amerykańskiego walczy na wsparciu o utrzymanie ruchu – para USD/PLN na wykresie H4

  • Dolar amerykański nadal nie wykazuje tendencji obrony dołków
  • Zejście pary walutowej USD/PLN do wsparcia obecnie może oznaczać dalszy spadek
  • Na razie szacunki co do dalszego ruchu przemawiają za pogłębieniem zejścia
  • Celem dla wykresu może być zakres 3,66 PLN podczas kolejnych sesji

Wtorkowa sesja handlowa rozpoczyna się dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego zejściem do strefy wsparcia. Obecnie para walutowa USD/PLN walczy o jego utrzymanie i wszystko póki co wskazuje na to, że to zadanie może być trudne. Na razie ciężko określić szansę obozu byków na wybronienie wsparcia, jednak patrząc na ostatnie ruchy – siły popyt miał naprawdę niewiele. Dlatego też w razie wyłamania tej strefy, zakres wsparcia, do którego para USD/PLN może następnie dążyć to przede wszystkim zakres 3,66 PLN.

Zdaje się, że szansa na taki ruch – czyli zejście jest relatywnie duża. Obecnie niewiele można oczekiwać od strony popytowej mimo, że rynek kilkukrotnie utrzymywał się już w obecnym zakresie. Warto uważać dziś z pozycjami długimi.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 18.08.2020
Kurs dolara USDPLN H4 18.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here