Kurs dolara amerykańskiego dociera do 3,77 PLN. USD/PLN ponownie testuje górne ograniczeniaKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas środowej sesji handlowej dociera ponownie do swojego górnego ograniczenia ruchu. Para walutowa USD/PLN w tym momencie podczas pisania analizy dociera do zakresu 3,77 PLN i zbliża się znacznie do najwyższego punkty ostatniego kwartału. Rynek delikatnie cofa podejście, jednak wszystko wskazuje na to, że wsparcie może ponownie utrzymać dolara amerykańskiego przed dalszymi spadkami. Spójrzmy zatem na wykres dolara z perspektywy interwału H4.


Kurs dolara amerykańskiego odrabia swoje ostatnie słabości – para USD/PLN na wykresie H4

  • dolar amerykański wobec polskiego złotego wraca do zakresu szczytów
  • Para walutowa USD/PLN dostaje ponowne siły jednak na jak długo?
  • Wszystko póki co wskazuje na możliwość zejścia pary do wsparcia
  • Rynek jeśli nadal utrzymywać będzie swoje wsparcie, może dotrzeć do 3,80 PLN

Kurs dolara amerykańskiego w ostatnim czasie faktycznie ma większe ruchy. Nie można już całkiem narzekać na zmienności, ponieważ ta wróciła w ostatnich dniach, jednak nie zawsze rynek praktykuje jednokierunkowy ruch. Para walutowa USD/PLN znajduje się obecnie pomiędzy wsparciem lokalnym na poziomie 3,76 PLN a oporem utworzonym z najwyższego dotychczas podejścia w ostatnich miesiącach na zakresie 3,79 PLN.

Obecnie można postrzegać rynek przez pryzmat dalszego wzrostu – o ile ten cały czas utrzymywać będzie się powyżej zakresu 3,76 PLN. Jest to prawdopodobne, dlatego warto będzie obserwować dalsze sesje w celu wyszukiwania dalszych sygnałów świadczących o możliwości dołączenia do ruchu wzrostowego. Obecnie rynek mierzyć się jednak będzie z obroną sentymentu a co za tym też idzie – z ruchem do wsparcia. Niewiele jednak dolar amerykański od obecnej ceny może schodzić – strefa wsparcia znajduje się ledwie 1,5 grosza niżej.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 09.09.2020
Kurs dolara USDPLN H4 09.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here