Naga MarketsKurs dolara do jena USDJPYJuż dziś o godzinie 14:30 poznamy ważne dane z amerykańskiego rynku pracy. Opublikowane zostaną między innymi takie odczyty jak stopa bezrobocia, średnie zarobki, oraz zmiana zatrudnienia w sektorze pozarolniczym. Jak zareaguje kurs USD/JPY?


Kurs dolara do jena – sytuacja techniczna

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs dolara do jena utrzymuje się w tendencji spadkowej. W ostatnich dniach widać lekkie odbicie, dlatego niewykluczony jest dalszy ruch w górę. Aktualnie biorę pod uwagę dwa opory. Pierwszy wynika z klasycznej analizy technicznej, są to minima z 13 maja tego roku. Wyżej znajduje się z kolei górne ograniczenie układu 1:1, które pokrywa się z linią trendu – okolice poziomu 109,45. Jeżeli podczas dzisiejszych danych dojdzie do podbicia w górę, to na jednym z wymienionych poziomów spodziewałbym się reakcji podażowej.

Wykres dolara do jena USDJPY 7 czerwca 2019

Zobacz także: Kurs euro do dolara EUR/USD i indeksy przed Payrolls

Schodząc na niższy przedział czasowy, biorę pod uwagę jeszcze mniejszy, lokalny układ 1:1. Aktualnie rynek dolara do jena testuje górne ograniczenie struktury, więc możliwe są dwa scenariusze. Pierwszy zakłada odbicie i zejście na nowe minima. Z kolei drugi, wybicie górą i ruch w kierunku oporu z interwału H4.

Wykres dolara do jena USDJPY 7 czerwca 2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here