Kurs dolara amerykańskiego cofa do wsparcia. USD/PLN notowane po 3,76 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego cofa swoje przedwczorajsze wzrosty spadając ponownie do zakresu wsparcia cenowego. W momencie pisania analizy para walutowa USD/PLN oscyluje w zakresie 3,76 PLN co oznacza wykonanie jeszcze klasycznej korekty ostatniego podejścia. Jednak pytanie brzmi czy dolar amerykański wobec polskiego złotego będzie w stanie podczas kolejnych godzin ponownie zbliżyć się do zakresu oporu. Jeśli wsparcia będą przełamywane, rynek powróci do zakresu danej konsolidacji. Spójrzmy na wykres H4 pary USD/PLN.

  • Dolar amerykański ponownie cofa do wsparcia cenowego
  • Para walutowa USD/PLN generuje sygnały spadkowe, jednak wsparcie jeszcze trzyma
  • Zdaje się, że piątkowa sesja handlowa będzie stała pod znakiem obserwacji wsparcia
  • W przypadku jego przełamania rynek wróci do zakresu konsolidacyjnego ruchu

Dolar amerykański ponownie przy wsparciu cenowym – para USD/PLN na wykresie H4

rynek dolara amerykańskiego zdecydowanie nie ma łatwo. Podczas ostatnich sesji jeszcze mówiliśmy o tym, że rynek rośnie i ma się dobrze – nawet szansa przełamania zakresu oporu wchodziła w grę wraz z atakiem strefy 3,83 PLN. Jednak teraz widzimy, że z sesji na sesję rynek nadal odwiedza dokładnie te same zakresy, te same poziomy. Obecnie kurs dolara amerykańskiego spada ponownie do zakresu dobrze znanego nam już wsparcia cenowego 3,76 PLN. Oznacza to oddalenie się od najwyższego punktu zbudowanego w ciągu ostatnich sesji o 3 grosze.

Dzisiejsza sesja zatem będzie jedną z tych, która warto obserwować, ponieważ rynek generować może dalsze wskazówki co do ruchu. Jeśli wsparcie zostanie wyłamane, oczekiwać możemy powrotu do zakresu konsolidacji na poziomie 3,74 – 3,70 PLN. Zaś wybronienie tego zakresu może dać ruch pod zakres oporu 3,79 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 18.09.2020
Kurs dolara USDPLN H4 18.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here