Naga MarketsKurs Dogecoina w górę! DOGE będzie dostępny na CoinbaseKurs Dogecoina wzrasta już trzecią sesję z rzędu w środę zyskując 5,4% i dobijając do 39 centów. Eksplozywny wzrost popularności $DOGE w ostatnich miesiącach sprawił, że jeszcze niedawno zapomniana przez internet kryptowaluta wróciła na salony, a coraz więcej dużych graczy na rynku krypto wyraziło nią zainteresowanie. Jednym z nich jest jedna z największych giełd kryptowalutowych: Coinbase. Jej zarządcy stwierdzili, że nadszedł czas, by można było handlować parami powiązanymi z Dogecoinem.

Coinbase umożliwi handel Dogecoinem

Dogecoin wkracza na salony, po tym jak napędzany przez Elona Muska internetowy fenomen zyskał sympatię wielu fanów krypto z całego świata. Coinbase, jednak z największych giełd kryptowalutowych, na świecie, poinformowała, że już niedługo umożliwi handel DOGE na swojej platformie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednymi z najczęstszych próśb, jakie otrzymujemy od naszych klientów, są te związane z możliwością handlu większą liczbą aktywów na naszej platformie. Z uwagi na postanowienia naszego planu listingowego, z czasem spodziewamy się wsparcia większej liczby instrumentów spełniających nasze standardy. – stwierdzili przedstawiciele Coinbase w komunikacie.

fpmarkets

Zwrócili także uwagę na to, że na platformę w ostatnim czasie dołączył wiele innych krypto oraz tokenów, m.in. Tether (USDT), Cardano (ADA), SushiSwap (SUSHI) czy Polygon (MATIC).

Od teraz, zaczniemy akceptować transfery DOGE do Coinbase Pro. Handel rozpocznie się w czwartek 3 czerwca o 9:00 PT (czasu pacyficznego), jeśli warunki zostaną spełnione. – dodali.

https://i1.wp.com/s3.tradingview.com/snapshots/p/PubzoBQh.png?w=696&ssl=1

Gdy odpowiednia podaż DOGE na platformie zostanie zapewniona, rozpoczniemy handel parami DOGE-USD, DOGE-BTC, DOGE-GBP oraz DOGE-USDT. – zaznaczyli przedstawiciele Coinbase, zaznaczając, że trading zostanie wdrożony w trzech fazach, z której ostatnią jest “pełny trading”, a jeśli warunki przejścia nie zostaną spełnione, to wtedy może dojść nawet do zawieszenia handlu.

invest

Choć jeszcze niedawno Dogecoin traktowany był jako internetowy mem oraz tradingowy żart podsycany na Twitterze przez Elona Muska, wzrost jego popularności wywołał zainteresowanie ze strony instytucji. Czas pokaże, czy chodzi jedynie o zgarnięcie nowych entuzjastów kryptowalut do handlu także innymi coinami, czy faktyczny trend związany stricte z $DOGE.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin wykres | lotos giełda | funt brytyjski | forex brokerzy | comparic pl |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here