Naga MarketsKurs Dogecoina (DOGE) coraz niżej, Elon Musk znów śmieszkuje na Twitterze
Elon Musk, prezes Tesli i jeden z najbardziej znanych fanów Dogecoina

Kurs Dogecoina nie może pozbierać się po przecenie z początku maja, gdy po występie Elona Muska w Saturday Night Live runął z historycznych szczytów. W poniedziałek rano DOGE notowany jest po zaledwie 30 centów. To 59% niżej niż maksima. Teraz, gdy Musk w środowisku kryptowalut już nie jest tak bałwochwalony jak jeszcze niedawno, ekscentryczny miliarder pozwala sobie raczej na więcej żartów w związku z Dogecoinem niż prezentacji konkretów.

Elon Musk ponownie o Dogecoin

Cena Dogecoina w ostatni dzień maja wzrasta o skromne 1% do 30,5 centa, jednak inwestorom ubranym w tę kryptowalutę w okolicy szczytów powyżej 70 centów raczej do śmiechu nie jest.

Te artykuły również Cię zainteresują
W wybornym humorze jest natomiast Elon Musk, który na Twitterze oprócz wpisów związanych z Teslą czy SpaceX, znalazł nieco czasu na komentowanie memów i dziwacznych pomysłów swoich fanów.

Warto jednak przypomnieć sobie, co w tym miesiącu w związku z kryptowalutami zrobił Elon Musk. Kulminacją manii związanej z Dogecoinem był występ w Saturday Night Live – zresztą w jednym ze skeczów CEO Tesli wcielił się tam w rolę pseudoeksperta do spraw kryptowalut: Elon Musk w Saturday Night Live: Tak, Dogecoin to wałek!

Potem, stracił nieco fanatycznego zapatrzenia ze strony fanów, gdy oznajmił, że Tesla wycofuje się z przyjmowania płatności w Bitcoinie: Cena Bitcoina runęła wskutek decyzji Tesli o wycofaniu płatności w BTC.

Plus500

Przyczyną miały być kwestie środowiskowe. Niemniej, Tesla nie zamierza na ten moment sprzedawać posiadanych BTC. Niektórzy twierdzą, że publikacja tego wpisu przez Muska była przyczyną ostatniej przeceny na Bitcoinie: Tesla może sprzedać swoje bitcoiny (BTC)? Elon Musk znowu miesza w branży kryptowalut

Kurs Dogecoina (DOGE) coraz niżej, Elon Musk znów śmieszkuje na Twitterze
Kurs DOGE/USD. Źródło: tradingview.com

Według Muska, alternatywą miałby potencjalnie być Dogecoin. Tak przynajmniej wynikało z jego tweetów: Dogecoin w kręgu zainteresowania Tesli? Elon Musk pracuje z devami DOGE

W weekend, miliarder komentował memy swoich fanów:

invest

Gorąca wanna podgrzewana przez kopanie Dogecoina. Elonie Musku, nie obchodzi mnie jak to zrobisz, po prostu to zrób! – zachęcił prezesa SpaceX użytkownik @blockfolio.

Świetny pomysł – skwitował Musk.

To także jeden z tweetów, który chyba dość mocno spodobał się Muskowi:

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin wykres | lotos giełda | funt brytyjski | forex brokerzy | comparic pl |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here