Naga MarketsKurs Creepy Jar w górę o 8%. Najbliższy cel to 600 złNotowany na rynku NewConnect wydawca gier Creepy Jar rośnie dzisiaj o ponad 7%, kontynuując bardzo dynamiczny trend wzrostowy od połowy marca. Obecnie kurs przekracza już poziom 500 zł i jest najwyższy w historii.

  • “Green Hell” sprzedany już w 700 000 kopii
  • Wielki sukces nowej gry winduje kurs Creepy Jar ponad poziom 500 zł
  • Dzisiaj akcje drożeją o 8%

“Green Hell” wielkim sukcesem Creepy Jar

Powodem dzisiejszej zwyżki, jak i całego trendu jest gra “Green Hell”, która odnosi wielkie sukcesy. Dzisiaj spółka poinformowała, że sprzedano już ponad 700 tysięcy sztuk:

Te artykuły również Cię zainteresują
“Zarząd Creepy Jar informuje, że sprzedaż Green Hell na platformie Steam przekroczyła 700 tys. sprzedanych sztuk. Oznacza to, że gra sprzedała się w aż 300 tys. egzemplarzy od czasu premiery trybu co-op, który wyszedł na początku kwietnia. Blisko miesiąc od premiery gra nadal utrzymuje się w TOP20 Global Bestsellers na platformie Steam, bijąc przy tym swoje rekordy popularności – ponad 19,5 tys. osób grających jednocześnie. Survival przetrwania został doceniony przez graczy i posiada 85% pozytywnych recenzji. Wishlista (lista życzeń) także stale rośnie – obecnie lista graczy nadal oczekujących na zakup Green Hell przekroczyła 765 tys. osób” – podano w komunikacie.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj więcej o wynikach sprzedaży: Creepy Jar: Sprzedaż gry ‘Green Hell’ przekroczyła 700 tys. sztuk

Kurs już ponad 500 zł

Spoglądając na notowania, widać że trend osiągnął już gigantyczne rozmiary. Mimo, że zwyżka nadal jest kontynuowana, z każdym dniem ryzyko wystąpienia korekty wzrasta. Ostatnia korekta w połowie kwietnia obniżyła kurs w kilka sesji o około 30%. W najbliższym czasie celem kupujących będzie zapewne dojście do 600 zł.

creepy jar

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here