Naga Markets



CD Projekt 15 lipcaPod koniec ubiegłego tygodnia akcje spółki CD Projekt znalazły się pod presją sprzedających. Pomimo, że z dnia na dzień kurs powoli piął się na wyższe poziomy, tydzień ostatecznie zakończył się pod kreską. Nie przyczyniły się do tego żadne wiadomości płynące ze spółki, obecny ruch spadkowy wydaje się jedynie realizacją zysków po wyjściu ceny na najwyższe poziomy w historii. Dzisiejsza sesja na GPW przynosi niewielkie cofnięcie, niemniej wydaje się, że po od ubiegłego piątku to strona podażowa ma przewagę na rynku. Sprawdźmy jak wygląda sytuacja techniczna na spółce CDR.


CD Projekt cofa z historycznych maksimów

Patrząc na interwał D1, możemy obserwować wyraźną, dynamiczna korektę na spółce CD Projekt. Piątkowa i poniedziałkowa sesja przyniosły łącznie spadek na 5%. Dziś na początku dnia możemy obserwować nieznaczne odreagowanie, niemniej kurs ponownie wraca poniżej poziomu 260 zł, co może przyczynić się do dalszej wyprzedaży. Obecny spadek nie ma raczej podłoża fundamentalnego, po tym jak kurs mozolnie wychodził na coraz wyższe poziomy, przeszedł czas na korektę. Jeżeli negatywny sentyment się utrzyma, to niewykluczony jest ruch w kierunku dolnego ograniczenia układu Overbalance, czyli nieznacznie powyżej poziomu 240 zł. Wcześniej należy także wziąć pod uwagę średnią SMA 77, która od dłuższego czasu utrzymywała tendencję wzrostową na spółce.

Wykres CD Projekt
CD Projekt, interwał D1

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz również dlaczego Albert Longterm Rokicki twierdzi, że CD Projekt jest niedowartościowany



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here