Naga Markets

Kurs CD Projekt SA strzela do zakresu 460 zł za akcję. Spółka zostawia w tyle wszystkich na głównym parkieciePiątkowa sesja handlowa może otworzyć się dla kursu CD Projektu z myślą o możliwej korekcie, kiedy ostatni sesje sprawiają, że spółka rośnie do zakresu 460 zł. Wsparcie, z którego kurs wręcz “wystrzelił” znajduje się na poziomie 400 zł za akcję, co oznacza ponad 15 procentowy wzrost spółki w ledwie dwie sesje handlowe. Czy po drobnej korekcie szansa na pełne wymarzony poziom 500 zł będzie osiągalna? Spójrzmy na wykres H4 spółki CD Projekt SA.


Kurs CD Projekt SA rośnie do zakresu 460 zł za akcję – spółka na wykresie H4

  • Piątkowa sesja może dać drobną korektę na wykresie CD Projekt
  • Spółka jednak powinna nadal podtrzymywać najważniejsze poziomy wzrostu
  • Szansa na pełen, psychologiczny poziom 500 zł za akcję już niedługo
  • Czy rynek wcześniej przetestuje jeszcze zakres 440 – 420 zł za akcję?

Dzisiejsza sesja może dla spółki – czarnego konia polskiego parkietu – CD Projekt SA stać pod znakiem niewielkiej korekty, patrząc po ostatnich dniach praktycznie niestrudzonego ruchu wzrostowego. Nie oczekiwane są jednak głębokie zejścia, jednak zdrowa korekta mogłaby faktycznie pojawić się choćby po to, aby móc szukać kolejnego ciekawego miejsca do dołączenia do ruchu wzrostowego. Wszystko wskazuje na to, że rynek ma szansę nawet na osiągnięcie bariery 500 zł za akcję podczas kolejnych sesji – jednak do tego dobrze, aby wspominana korekta dała faktycznie kolejne wejścia.Dobrym poziomem, przy którym spółka może się zatrzymać jeśli rynek wykona ruch spadkowy to zakres 440 – 420 zł za akcję. W ciągu ostatnich sesji wykres pokazywał już, że tego typu ruchy korekcyjne zwykle nie bywają głębokie a rynek szybko odrabia swoje straty. Dlatego też wspomniane poziomy mogą wydawać się idealne do dalszego poszukiwania podejść.

wykres Kurs CDR H4 28.08.2020
Kurs CDR H4 28.08.2020Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here