Naga MarketsCD Projekt 15 lipcaW poniedziałek 26 sierpnia kurs akcji CD Projekt (CDR.PL) znajduje się na najwyższych poziomach w historii. Dziś akcje spółki CD Projekt rosną nieco ponad 0,5%, co nie jest może powalającym wynikiem, niemniej trend wzrostowy jest potwierdzony. Zapraszamy do zapoznania się z analizą techniczną CDR.PL.


Kurs CD Projekt najwyżej w historii

Akcje CD Projekt (CDR) są coraz droższe. W poniedziałek 26 sierpnia po raz kolejny możemy obserwować wyjście na najwyższe poziomy w tym roku, kurs znajduje się zarazem najwyżej w historii. Na taki scenariusz wielokrotnie wskazywaliśmy w poprzednich analizach. Posługując się analizą techniczną, istniało wiele przesłanek, które mówiły o kontynuacji trendu wzrostowego. Być może ostatni ruch w górę nie jest tak dynamiczny jak w pierwszej fazie impulsu który obserwujemy od końca 2018 roku, niemniej trend cały czas pozostaje zwyżkujący. Chwilowe zachwianie można było zauważyć 5 sierpnia, kiedy doszło do wybicia linii trendu dołem. Jenak podczas kolejnej sesji kurs zareagował na wysokości średniej SMA 77, co doprowadziło do odbicia i powrotu do głównej tendencji.

Orbex
Akcje CD Projekt najwyżej w historii
CD Projekt, źródło: xStation5

Zobacz także: Akcje KGHM najniżej w tym roku, kurs KGH traci ponad 3%

Gdzie szukać szczytu na CD Projekt?

A może pytanie powinno brzmieć czy warto szukać takie szczytu? Biorąc pod uwagę jedynie analizę techniczną nie ma sygnałów, które mógłby sugerować odwrócenie trendu. Nie widać nawet takich, które zwiastowały większą korektę spadkową. Dlatego też dopóki cena utrzymuje się powyżej średniej SMA 77, a także broni układ Overbalance, który został zaznaczony kolorem żółtym, nie ma mowy o większej przecenie. Wcześniej wsparciem, które należy wziąć pod uwagę jest poziom 232 zł, czyli wcześniej wybity opór, który teraz zgodnie z zasadą biegunowości powinien stanowić wsparcie dla kupujących.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here