Kurs półki CCC, która od początku COVID-owego odrobienia wykonała ruch na ponad 220 procent, obecnie robi mocniejszy przystanek. Z technicznego punktu widzenia póki zakres średniej jest poniżej ceny – ta ma szansę na wygenerowanie dalszych wzrostów. Obecnie jednak, jeśli ruch ten zostanie nadal utrzymany dokładnie w ten sam sposób – zejście spółki do zakresu 50 zł za akcję będzie bardzo możliwe. Spójrzmy zatem na wykres D1 spółki CCC.


Kurs spółki CCC nadal jeszcze znajduje się we wzrostach – notowania na wykresie D1

  • Spółka CCC podczas czwartkowej sesji wyhamowuje spadek w okolicy 58 zł za akcję
  • Dolne ograniczenie jednak ruchu znajduje się w zakresie 56 oraz 50 zł
  • Obecna konsolidacja wskazuje jednak na nacisk testu dolnych ograniczeń
  • Spółka póki nie przełamie 50 zł za akcję nadal znajduje się w tendencyjnych wzrostach

Podczas kolejnej sesji widać już, że pomimo konsolidacji, jaką uprawia spółka CCC już od dłuższego czasu – ta nadal znajduje się w tendencyjnych wzrostach. Taka sytuacja utrzymywać się może dopóki spółka utrzymuje się powyżej zakresu 50 zł za akcję – czyli dolnego ograniczenia obecnego ruchu. Obecny układ nazwać można śmiało przystankiem, jednak podczas kolejnych tygodni powinniśmy dowiedzieć się, czy jest to przystanek przed dalszymi wzrostami czy zbieranie się do głębszej niż dotychczas korekty na rynku. Obecnie jeszcze więcej przemawia za możliwymi, dalszymi wzrostami, jednak rynek musi utrzymać przy tym swoje ograniczenie.

Jeśli faktycznie zakres 50 zł za akcję w niedalekiej przyszłości okaże się trafiony, wówczas można będzie sądzić, że spółka za swój cel obrać może ponownie atak 72 – 75 zł za akcję. Natomiast przerwanie zakresu 50 zł spowodować może dalsze zejście, w tym i do zakresu 40 zł.

wykres Kurs CCC H4 21.08.2020
Kurs CCC D1 21.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here