Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji może kontynuować dalsze wzrosty – jak wynika wstępnie z perspektywy interwału czasowego H4. W tym momencie para walutowa GBP/PLN oscyluje na poziomie 4,92 PLN a może podbić podczas dzisiejszej sesji handlowej kolejne 2 grosze. Warto będzie zatem szukać dalszych sygnałów wzrostowych, jeśli handel intraday na parze GBP/PLN pokaże odpowiedni sygnał. Spójrzmy zatem na funta szterlinga z perspektywy interwału czasowego H4.

  • Funt szterling wobec polskiego złotego podbija do zakresu 4,92 PLN
  • Para walutowa GBP/PLN ma określony cel na dzisiejszej sesji na zakresie 4,94 PLN
  • Zdaje się, że szansa na osiągnięcie tej strefy jest relatywnie duża
  • Obóz byków ma swoje wsparcie na poziome 4,90 PLN

Kurs funta szterlinga w natarciu na strefę 4,94 PLN? Para GBP/PLN na wykresie H4

Kurs funta szterlinga zdaje się nie odpuszczać jak wnika z interwału czasowego H4. Chociaż zrosty może nie są tak silne jak w przypadku dolara amerykańskiego wobec polskiej waluty, jednak rynek utrzymuje strukturę wzrostów i pokazuje przy tym, że może faktycznie z obecnego zakresu wygenerować kolejny ruch wzrostowy. Szansa na podejście do zakresu 4,94 PLN jest zatem relatywnie duża i warto będzie dziś przyglądać się parze GBP/PLN w poszukiwaniu dalszych sygnałów zakupowych.

Wsparcie na poziomie 4,90 PLN powinno utrzymywać jeszcze rynek a dopiero przełamanie tego zakresu oddali wzrosty i pokaże, że osoby zainteresowane handlem na parze GBP/PLN powinny się wstrzymać. Wszystko jednak obecnie wskazuje raczej na możliwość utrzymania wsparcia cenowego oraz dalszego ruchu wzrostowego. Jeśli podczas kolejnych godzin 4,94 PLN zostanie przetestowane oraz utrzymane, kolejnym celem na parze może być poziom 4,99 PLN.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 24.09.2020
Kurs funta GBPPLN H4 24.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here