Naga Markets

Kurs Bitcoina spada poniżej 19000 USD. Kolejna fala wyprzedaży kryptowalut? Dzisiaj kurs Bitcoina zszedł poniżej 19 000 USD. Teraz jest kwotowany na 18 408 USD, a od początku dnia stracił już 6,68 proc. Z trendem poszły również inne kryptowaluty. Jednak nie skupiając się tylko na najpopularniejszym Bitcoinie, przyjrzyjmy się na początku Ethereum. Na dzisiejszej sesji spadło ono już o 5,79 proc., więc jest to wyniki przybliżony do straty Bitocoina.

Kurs Bitcoina zmierza w kierunku tegorocznych minimów

Tutaj jednak nie można całej winy przypisywać zapaści głównej kryptowaluty, gdyż ten coin traci już od jakiegoś czasu, ze względu na nową aktualizację. Przebiegła ona z tego co wiadomo bez żadnych problemów. Kurs aktualnie wskazuje 1293 USD.Litecoin także dosyć poważnie stracił. Mniej więcej 4 najpopularniejsza wirtualna ,,moneta” (w zależności od rankingów) straciła do tej pory 3,75 proc. i aktualnie kosztuje 50,52 USD, chwilowo osiągnęła poziom poniżej 50 USD (ostatnio w podobnym zakresie coin był w lipcu).

Rozważając to jeszcze globalnie, prawdopodobnie największy wpływ na to i tak ma sentyment inwestorów. Sytuacja światowa już nawet nie jest tylko zagmatwana, a wręcz ciężka.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułIndeks WIG-banki czeka kolejne trzęsienie ziemi? Sejm może wylać dziecko z kąpielą
Następny artykułKurs EUR/USD – kierunek na południe?
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski na polskim rynku, obecny również w Hiszpanii, na Litwie i Łotwie. Od lat zapewnia inwestorom dostęp do szerokiej gamy produktów z najważniejszych giełd świata - walut, kryptowalut, kontraktów na indeksy, surowce czy akcje. Wysoką jakość oferowanych przez firmę usług potwierdzają liczne nagrody m.in. Bloomberg EUR/PLN Forecast Accuracy, Ranking Q4 2018, FXCuffs 2018 Nagroda za transparentność oferty, Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 - World Finance.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here