Naga Markets

Kurs Bitcoina po wczorajszej decyzji Fed Po ogłoszeniu podwyżki stóp procentowych w USA, Bitcoin zaczął tracić. W 3 godziny stracił 6,43 proc. Jednak po tym czasie kurs zaczął rosnąć i aktualnie już przekroczył poziom 19 000 USD.

Kurs Bitcoina zniżkował w pierwszych godzinach po decyzji Fed

Wstępnie wyglądało to tak, że w miarę silniejszego USD, Bitcoin będzie tracił jeszcze więcej, jednak po 4 godzinach jego cena zaczęła rosnąć, dziś zyskuje już 0,99 proc.Trochę podobnie wyglądała także sytuacja na EUR/USD, zaraz po decyzji kurs głównej pary walutowej zbliżył się do 0,9800 (było to ostatecznie około 0,9815), kurs w tym wypadku zaczął dopiero wzrastać na otwarciu sesji w Europie, około 9:00 w pewnym momencie nawet osiągnięto poziom 0,99. Teraz notowanie wskazuje 0,9865.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKurs GBP/JPY rozgrywany przez banki centralne
Następny artykułKurs EUR/USD – nowe dołki i korekta w górę
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski na polskim rynku, obecny również w Hiszpanii, na Litwie i Łotwie. Od lat zapewnia inwestorom dostęp do szerokiej gamy produktów z najważniejszych giełd świata - walut, kryptowalut, kontraktów na indeksy, surowce czy akcje. Wysoką jakość oferowanych przez firmę usług potwierdzają liczne nagrody m.in. Bloomberg EUR/PLN Forecast Accuracy, Ranking Q4 2018, FXCuffs 2018 Nagroda za transparentność oferty, Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 - World Finance.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here