Naga MarketsWykres z oscylatoramiAnaliza Techniczna Kryptowalut to cotygodniowy cykl analiz wideo prowadzony we współpracy naszego redakcyjnego kolegi, Arkadiusza Jóźwiaka i portalu Krypto Raport. W ramach tego projektu, w każdą środę publikowana jest analiza wideo Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH) oraz kryptowalut, które widzowie zaproponują w komentarzach pod ostatnim odcinkiem.


Jak kształtuje się kurs BTC, ETH i innych kryptowalut? Odpowiada Arek Jóźwiak

W najnowszym, opublikowanym dziś odcinku analizy technicznej kryptowalut Arek Jóźwiak przygląda się obecnej sytuacji na aż dziesięciu kryptowalutach: Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Stellar Lumen (XLM), DogeCoin (DOGE), Waves, Waltonchain (WTC), Polymath (POLY), GAS oraz Everex (EVX).

Te artykuły również Cię zainteresują
Równocześnie przypominamy, że jeżeli chciałbyś, aby Arek przeanalizował dla Ciebie jakąś konkretną kryptowalutę, to możesz napisać o tym w komentarzu pod filmem na YouTube:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem, a w komentarzach pod filmem czekamy na propozycje kryptowalut do przeanalizowania w kolejnych tygodniach!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here