Klawiatura z klawisze cryptocurrencySpoglądając na notowania najpopularniejszych kryptowalut dostrzec można, iż w skutek niedzielnych spadków kursy osunęły się w okolice istotnych poziomów wsparcia, gdzie oscylują aż do teraz. Dopiero trwałe pokonanie bądź odrzucenie tych stref mogłoby określić przyszły kierunek ruchu. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3550 dolarów, Ethereum (ETH) 118.10 USD a Ripple (XRP) 0.3205 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z kryptowalut zauważymy, że w skutek niedzielnych spadków kurs Bitcoina (BTC) ponownie osunął się poniżej 3570 USD. Podobnie jak w przypadku ubiegłotygodnowej wyprzedaży, rynek osunął się jedynie w okolice 3480 USD, gdzie i tym razem pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa. Mimo to, od wczoraj obserwujemy dość wąską konsolidację i dopiero wybicie z tego boxu górą bądź dołem mogłoby określic pryszły kierunek ruchu. W chwili obecnej Bitcoin notowany na giełdzie Bitstamp kosztuje 3550 dolarów amerykańskich (USD).

Kurs Ethereum (ETH)

Dośc podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Ethereum, którego kurs również oscyluje w niewielkiej konsolidacji pomiędzy 116.50 USD a 120 USD. Na ten moment, niezwykle ciężko jednoznacnzie określić czego moglibyśmy spodziewać sie w najbliższym czasie. Podobnie jak w przypadku BTC, dopiero trwałe wybicie w którąkolwiek ze stron mogłoby określić przyszły kierunek ruchu. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 118.10 dolarów.

Kurs Ripple (XRP)

Kurs Ripple (XRP) porusza się od pewnego czasu w konsolidacji. W chwili obecnej rynek testuje dolne ograniczenie tego boxu. Póki co, wsparcie to nie zostało jednak jeszcze trwale odrzucone. Gdyby zatem kurs osunął się poniżej, spodziewać moglibysmy się dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem wydaja się nawet okolice 0.285 USD. W chwili obecnej, Ripple (XRP) notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 0.3205 USD.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułInwestowanie w akcje spółek z sektora iGaming: Dlaczego warto?
Następny artykułPre-Market: Spotkanie głów państw bez USA i Francji? Analiza indeksów na sesję US
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here