Klawiatura z klawisze cryptocurrencySpoglądając na notowania najpopularniejszych kryptowalut dostrzec można, iż w skutek niedzielnych spadków kursy osunęły się w okolicy istotnych poziomów wsparcia, których trwałę pokoannie mogłoby otworzyc drogę do dalszych deprecjacji. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3539.17 dolarów, Ethereum (ETH) 117.80 USD a Ripple (XRP) 0.3213 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z kryptowalut zauważymy, że w skutek wczorajszych spadków kurs Bitcoina (BTC) ponownie osunął się poniżej 3570 USD. Podobnie jak w przypadku ubiegłotygodnowej wyprzedaży, rynek osunął się jedynie w okolice 3480 USD, gdzie i tym razem pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Niewykluczone więc, że w najbiższym czasie pojawi się tu jakaś konsolidacja pomiędzy wymieniaonymi powyżej poziomami. W chwili obecnej Bitcoin notowany na giełdzie Bitstamp kosztuje 3539.17 dolarów amerykańskich (USD).

Kurs Ethereum (ETH)

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że zgodnie z moją ubiegłotygodniową projekcją, kurs po raz kolejny osunął się w okolice 116.50 USD. Póki co, nie pojawiła się tu jednak silna reakcja popytowa mogąca sygnalizować mpotencjalne odrzucenie tej strefy. Jeżeli zatem wsparcie to zostanei trwale pokonane, spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem wydają się okolice 100 USD. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 117.80 dolarów.

Kurs Ripple (XRP)

Kurs Ripple (XRP) porusza się od pewnego czasu w konsolidacji. W chwili obecnej rynek testuje dolne ograniczenie tego boxu. Podobnie jak w przypadku Ethereum, póki co nie pojawiłą się tu jednak żadna większa reakcja popytowa mogąca sygnalizować potencjalne odrzucenie tej strefy. Gdyby zatem kurs osunął się poniżej, spodziewać moglibysmy się dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem wydaja się nawet okolice 0.285 USD. W chwili obecnej, Ripple (XRP) notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 0.3213 USD.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlue Monday – najbardziej depresyjny dzień. Czy również na rynkach?
Następny artykułBitcoin Cash upadnie – twierdzi jego współtwórca
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here