Klawiatura z klawisze cryptocurrencyOstatnie dni są na rynku kryptowalut niezwykle interesujące. Wyceny większości cyfrowych aktywów zyskują na wartości a kurs Bitcoina ponownie przekroczył barierę 4 tys. dolarów. Co ciekawe, (przynajmniej z technicznego punktu widzenia) niewiele wskazuje, by tendencja ta miała nagle ulec zmianie. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 4030.00 dolarów, Ripple (XRP) 0.3945 USD, Ethereum (ETH) 113.00 USD a Stellar (XLM) 0.1265 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z kryptowalut zauważymy, że w skutek trwajacych od początku tygodnia, niezwykle dynamicznych wzrostów kursu Bitcoina (BTC) pokonał już dwa techniczne poziomy (w okolicy 3240 USD oraz 3590 USD). Biorąc pod uwagę, że – przynajmniej z technicznego punktu widzenia – pokonanie jednego oporu otwiera drogę do dalszych wzrostów w okolice kolejnego, coraz bardziej prawdopodobna wydaje się w tym przypadku możliwa dalsza aprecjacja, dla której realnym zasięgiem wydają się okolice 4350 dolarów. Póki co, Bitcoin notowany na giełdzie Bitstamp kosztuje natomiast 4030.00 dolarów amerykańskich (USD).

Kurs Ripple (XRP)

Biorąc pod uwagę, że rynek kryptowalut dość silnie skorelowany jest z kursem Bitcoina (BTC), nikogo dziwić nie powinien także fakt, że i kurs Ripple (XRP) odnotował w ostatnim czasie dynamiczne wzrosty. W tym przypadku, w skutek tej aprecjacji rynek pokonał lokalny opór w okolicy 0.33 USD i dotarł już w okolice 0.40 dolarów, gdzie wczoraj pojawiła sie dość silna reakcja podażowa. Mimo to, w dniu dzisiejszym kurs ponoanwie dotarł w okolice tej strefy. Jeżeli zatem obecnie testowany opór zostanie trwale pokonany, potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice 0.44 USD. Póki co, Ripple (XRP) notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 0.3945 USD.

Kurs Ethereum (ETH)

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że w skutek trwających od minionej soboty wzrostów kurs ETH pokonał, po czym re-testując odrzucił już okolice poziomu 102.50 USD. Fakt ten sprawia, że -przynajmniej z technicznego punktu widzenia – coraz bardziej prawdopodobna wydaje się tu kontynuacja wzrostów, dla których realnym zasięgiem mogłyby okazać się okolice 129.50 USD. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 113.00 dolarów.

Kurs Stellara (XLM)

Podobnie jak większość kryptowalut tak również kurs Stellara (XLM) zyskuje obecnie na wartości. Podobnie jak w przypadku Ripple, w chwili obecnej rynek testuje lokalne wsparcie, w okolicy krótego wczoraj pojawiła się reakcja podażowa. Być może drugie podejście okaże się bardziej skuteczne. Jeżeli opór ten zostałby bowiem pokonany, spodziewać moglibyśmy się dalszych wzrostów, dla których realnymi zasięgami okazują się kolejno okolice 0.14 USD i dalej 0.17 USD. W chwili obecnej Stellar notowany na giełdzie Bittrex wyceniany jest natomiast po 0.1265 USD.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here