Klawiatura z klawisze cryptocurrencyŚrodowa sesja przynosi ze sobą niewielkie umocnienie całego rynku walut wirtualnych. W ciagu ostatnich 24 godzin, zaledwie 15 spośród 100 największych kryptowalut traciło bowiem na wartości. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3407 dolarów, Ripple (XRP) 0.3126 USD, Ethereum (ETH) 91.35 USD a Stellar (XLM) 0.1156 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

W trakcie środowej sesji kurs Bitcoina (BTC) nieznacznie zyskuje na wartości. Nie zmienia to jednak faktu, że rynek w dalszym ciągu znajduje się wewnątrz konsolidacji pomiędzy 3240 USD a ostatnio pokonany wsparciem (teraz oporem) w wysokości 3590 USD. Dopiero trwałe wybicie górą z tego trendu (horyzontalnego) mogłoby otworzyć drogę jakichś większych wzrostów. Tymczasem warto pamiętać, że konsolidacja jest forma korekty, co -przynajmniej z technicznego punktu widzenia – zwiększa prawdopodobieństwo możliwego wybicia dołem i kontynuacji spadków nawet w okolice 3000 USD. Póki co, Bitcoin notowany na giełdzie Bitstamp kosztuje natomiast 3407 dolarów amerykańskich (USD).

Kurs Ripple (XRP)

Kurs Ripple (XRP) zyskał w ciagu ostatnich 24 godzin ponad 3,2%. Warto jednak zwrócić uwagę, że w skutek tych wzrostów rynek dotarł w okolice linii trendu spadkowego, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli zatem opór ten zostanie jednak trwale odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownej wyprzedaży XRP. W chwili obecnej Ripple (XRP) notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest na 0.3126 USD.

Kurs Ethereum (ETH)

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że w skutek wczorajszych spadków kurs ETH wybił dołem z kanału wzrostowego. Dzięki dzisiejszym wzrostom rynek dotarł w okolice dolnego ograniczenia tej formacji. Tam jednak pojawiła się już pierwsza reakcja podażowa. Jeżeli zatem opór ten zostanie trwale odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się dalszej przeceny kursu Ethereum (ETH). W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest na 91.35 USD.

Kurs Stellara (XLM)

Dość podobnie do Ethereum (ETH) wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Stellara (XLM), którego kurs również znajduje się obecnie w okolicy technicznego oporu. W tym przypadku nie jest to jednak dolne ograniczenie wcześniejszego kanału wzrostowego, a ostatnio pokonane, horyzontalne wsparcie. Podobnie jak w przypadku kursu Ripple (XRP) i kursu Ethereum (ETH), trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków kursu Stellara (XLM). W chwili obecnej Stellar notowany na giełdzie Bittrex wyceniany jest natomiast po 0.1156 USD.

Zobacz także: Stellar (XLM) oficjalnie 4. największą kryptowalutą, wyprzedza Bitcoin Cash’a

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here