Klawiatura z klawisze cryptocurrencySpoglądajac na notowania najpopularniejszych kryptowalut dostrzec można ogólnie panującą stagnację, w skutek której kursy poruszają się w konsolidacjach. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3625.64 dolarów, Ethereum (ETH) 124.88 USD a Ripple (XRP) 0.3310 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z kryptowalut zauważymy, że kurs Bitcoina (BTC) konsoliduje od kilku dni w okolicy lokalnego wsparcia w wysokości 3570 USD. Jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet wzrostów wyceny BTC w okolice 3925 USD. Póki co, Bitcoin notowany na giełdzie Bitstamp kosztuje natomiast 3625.64 dolarów amerykańskich (USD).

Kurs Ethereum (ETH)

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że w skutek odrzucenia lokalnego oporu w okolicy 135 dolarów, w ostatnim czasie kurs ETH zanotował kolejną przecenę. Mimo to, rynek w dalszym ciągu nie dostarł jednak w okolice kolejnego wsparcia. Jeżeli zatem tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania poziomu poprzednich dołków tj. 116.50 USD. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 124.88 dolary.

Kurs Ripple (XRP)

Notowania Ripple (XRP) przypominają nieco obecną sytuację na Bitcoinie. Tu również kurs oscyluje w okolicy ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) i tu również pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa. Gdyby zatem strefa ta została odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem wydają się okolice 0.3580 USD. W chwili obecnej, Ripple (XRP) notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 0.3310 USD.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStrefa euro pod presją, dalsze spadki na EUR/USD? – prognozy dużych banków
Następny artykułSEAT chce rozwijać technologię blockchain
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here