Klawiatura z klawisze cryptocurrencySpoglądając na notowania najpopularniejszych kryptowalut dostrzec można, iż kursy większości z nich poruszają się w ostatnim czasie na północ. Jeżeli tendencje te będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przynajmniej re-testów ostatnio pokonanych wsparć (teraz oporów). W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3433 dolary, Ethereum (ETH) 110.30 USD a Ripple (XRP) 0.3160 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z kryptowalut zauważymy, że od wczoraj kurs Bitcoina (BTC) porusza się spokojnie na północ. Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, rynek mógłby dotrzeć do ostatnio pokonanego wsparcia (teraz opor). Biorąc jednak pod uwagę, że poziom ten znajduje się nieopodal mierzenia 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego, nie wykluczone, że w jego okolicy pojawi się większa reakcja podażowa. Gdyby tak się stało i strefa ta zostałaby odrzucona, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków, dla których realnym zasięgiem wydają się okolice 3135 USD. W chwili obecnej Bitcoin notowany na giełdzie Bitstamp kosztuje natomiast 3433 dolary amerykańskie (USD).

Kurs Ethereum (ETH)

Dość podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Ethereum, którego kurs również od wczoraj porusza się na północ. Jeżeli tenencja ta będzie kontynuowana, wkrótce mogłoby dojśc do re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) w okolicy 116.50 USD. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby natomiast otworzyć drogę do ponownej deprecjacji. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 110.30 dolarów.

Kurs Ripple (XRP)

Niezwykle interesująco wyglądają natomiast notowania Ripple (XRP), którego kurs dotarł już w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Póki co nie pojawiła się tu jednak żadna reakcja podażowa mogąca sygnalizowac potencjalne odrzucenie tej strefy. Niewykluczone więc, że poziom ten zostanie pokonany. Gdyby tak się stało, spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej aprecjacji. W chwili obecnej, Ripple (XRP) notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 0.3160 USD.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRajd na akcjach Apple. Nie tylko iPhone może nakręcać sprzedaż
Następny artykułPre-Market: Publikacja wyników spółek nadal w centrum uwagi – czas na gigantów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here