Klawiatura z klawisze cryptocurrencyW trakcie ostatnich spadków, notowania niektórych kryptowalut dotarły w okolice istotnych pozimów wsparcia, gdzie pojawiły się już pierwsze reakcje popytowe. Jeżeli zatem strefy te zostaną trwale odrzucone, w najbliższym czasie spodziewać oglibyśmy się nawet ponownych wzrostów. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3595.12 dolarów, Ethereum (ETH) 122.43 USD a Ripple (XRP) 0.3304 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z kryptowalut zauważymy, że w skutek ostatnich spadków kursu Bitcoina (BTC) osunął się w okolice ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia), gdzie pojawiła się już pierwsza reakjca popytowa. Jeżeli zatem strefa ta zostanie trwale odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem wydają się okolice 3925 USD. Póki co, Bitcoin notowany na giełdzie Bitstamp kosztuje natomiast 3595.12 dolarów amerykańskich (USD).

Kurs Ethereum (ETH)

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że w skutek odrzucenia lokalnego oporu w okolicy 135 dolarów, w ostatnim czasie kurs ETH zanotował kolejną przecenę. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania poziomu poprzednich dołków tj. 116.50 USD. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 122.43 dolary.

Kurs Ripple (XRP)

Notowania Ripple (XRP) przypominają nieco obecną sytuację na Bitcoinie. Tu również kurs oscyluje w okolicy ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) i tu również pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa. Gdyby zatem strefa ta została odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem wydają się okolice 0.3580 USD. W chwili obecnej, Ripple (XRP) notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 0.3304 USD.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStopy procentowe w Turcji pozostają na poziomie 24%. Kurs liry rośnie
Następny artykułEx-ekonomista BoJ: Recesja w Japonii coraz bliżej
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here