Klawiatura z klawisze cryptocurrencyCzwartkowy poranek przyniósł ze sobą dośc dynamiczną przecenę najpopularniejszych kryptowalut. Kursy zdecydowanej większości cyfrowych aktywów uległy presji podażowej, w efekcie czego, w wielu przypadkach doszło do pokonania technicznych poziomów wsparcia. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawią się reakcje popytowe mogące zanegować te wybicia, spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej deprecjacji. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3779.15 dolarów, Ethereum (ETH) 134.55 USD a Ripple (XRP) 0.3520 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z kryptowalut zauważymy, że w skutek dzisiejszych, dynamicznych spadków kursu Bitcoina (BTC) osunłą się nie tylko poniżej technicznego wsparcia (3925 USD), lecz również wybił dołem z kanału wzrostowego. Fakt ten sprawia, że – przynajmniej z technicznego punktu widzenia – w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem wydaja się okolice 3590 USD. Póki co, Bitcoin notowany na giełdzie Bitstamp kosztuje natomiast 3779.15 dolarów amerykańskich (USD).

Kurs Ethereum (ETH)

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że zgodnie z moją ostatnią projekcją kurs osunął się poniżej 145 USD, co w praktyce mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków, dla których realnym zasięgiem wydają się nawet okolice 83 USD. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 134.55 dolary.

Kurs Ripple (XRP)

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Ripple (XRP). Kurs tej kryptowaluty pokonuje bowiem w chwili obecnej techniczny poziom wsparcia w wysokości 0.3580 USD. Jeżeli zatem w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się dalszych spadków w rejon 0.33 USD. W chwili obecnej, Ripple (XRP) notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 0.3520 USD.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułVestor DM obniża cenę docelową akcji Vigo System – spółka rośnie
Następny artykułSłyszałeś o zasadzie 5 dni? 80% szans na zysk giełdy w 2019 roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here