Klawiatura z klawisze cryptocurrencySpoglądając na notowania najpopularniejszych kryptowalut dostrzec można, iż kursy większości z nich poruszaja sie w trendach horyzontalnych. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3533.40 dolarów, Ethereum (ETH) 117.32 USD a Ripple (XRP) 0.3180 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z kryptowalut zauważymy, że od pewnego czasu kurs Bitcoina (BTC) porusza się w trendzie horyzontalnym pomiędzy 3480 USD a 3750 USD. Biorąc pod uwagę, że konsolidacja jest formą korekty, z technicznego punktu widzenia, coraz bardziej prawdopodobne wydaje się możliwe wybicie dołem. Gdyby tak się stało, kurs mógłby osunąć się w okolice 3135 USD bądź nawet 3000 USD. W chwili obecnej Bitcoin notowany na giełdzie Bitstamp kosztuje 3533.40 dolarów amerykańskich (USD).

Kurs Ethereum (ETH)

Dośc podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Ethereum, którego kurs również oscyluje w niewielkiej konsolidacji pomiędzy 116.50 USD a 121 USD. Jeżeli zatem testowane obecnie wsparcie zostanie trwale pokonanie, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem wydają się rejony 100 USD. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 117.32 dolarów.

Kurs Ripple (XRP)

Trend horyzontalny dostrzec można także na notowaniach Ripple (XRP), którego kurs oscyluje pomiędzy 0.3180 a 0.3360 USD. Jeżeli rynek wybije z tej konsolidacji dołem, spodziewać moglibysmy się dalszej deprecjacji, dla której realnym zasięgiem wydają się nawet okolice 0.285 USD. W chwili obecnej, Ripple (XRP) notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest natomiast na 0.3180 USD.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here