Naga MarketsKurs AUD/USD - nadal silnym oporem pozostaje strefa 0,7285-0,7315Dolar utrzymuje mieszane wskazania widoczne rano. Za tym może stać nieco większa niepewność widoczna na rynkach akcji, za którą stoją obawy, co do dalszego rozwoju wypadków wokół Evergrande. Po południu silne pozostały funt, waluty Antypodów, oraz dolar kanadyjski.

Kurs AUD/USD zyskuje. Kurs EURUSD zdołał się podnieść do 1,17

Wspólny mianownik to oczekiwania wobec nieco bardziej „jastrzębich” perspektyw dla tamtejszych banków centralnych, ale również doniesienia o planach poluzowania restrykcji w Azji po tym, jak szczyt czwartej fali pandemii mamy tam za sobą. Wsparciem dla dolara kanadyjskiego jest natomiast silna ropa.Wykres dzienny AUDUSD
Wykres dzienny AUDUSD

Dla AUDUSD nadal silnym oporem pozostaje strefa 0,7285-0,7315, chociaż na plus trzeba uznać brak kontynuacji spadków w zeszłym tygodniu.

Wykres dzienny USDCAD
Wykres dzienny USDCAD

W przypadku USDCAD mamy kontynuację ruchu zapoczątkowanego w zeszłym tygodniu po korzystnych wynikach wyborów parlamentarnych. Uwagę zwraca analogia do szczytów z lipca i sierpnia. Złamanie wsparcia przy 1,26 może dać impuls do zejścia w okolice 1,25.

Wykres dzienny EURUSD
Wykres dzienny EURUSD

Kurs EURUSD zdołał się podnieść do 1,17. Słowa Christine Lagarde z EBC nie wniosły nic nowego (inflacja jest przejściowa, nie widzimy potrzeby zacieśnienia polityki). To powoduje, że kwestia zejścia poniżej okolic ostatniego dołka przy 1,1683 (które były dzisiaj sprawdzone), pozostaje otwarta.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: tauron akcje wykres | xtb akcje prognozy | cena akcji neuca | akcje lotosu | kęty akcje prognozy | mbank akcje kupno | kghm akcje rekomendacje |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here