Naga Marketssiedziba assecoPodczas dzisiejszej sesji warto przyjrzeć się spółce Asseco Poland. W czwartek możemy obserwować najwyższe poziomy od początku roku, dziś są to wzrosty na ponad +2%. Z perspektywy analizy techniki doszło do pokonania kluczowej zapory podażowej, co może otwierać drogę dalszego ruchu w górę.


Kurs Asseco Poland w górę

Jeśli chodzi o sytuację techniczną, na interwale D1 możemy obserwować próbę, a w właściwie wybicie kluczowego poziomu oporu (oczywiście jeśli cena utrzyma się na tych, bądź wyższych poziomach do końca sesji. Patrząc wstecz, rynek miał wyraźny problem z pokonaniem strefy przy 55,8 zł, zanim doszło do wybicia, rynek odbijał się od tego poziomu trzykrotnie. Potwierdza Się więc zasada, że im dłużej rynek testuje dane wsparcie/opór, tym większa szansa/ryzyko wybicia. Dzisiejsze wyjście górą może skutkować kontynuacją zwyżki. Wybita strefa powinna teraz zgodnie z zasadą biegunowości stanowić wsparcie.

Zobacz także: Polska podniesie stopy procentowe? Nowe prognozy gospodarcze NBP

Kurs Asseco Poland giełda
Źródło: xStation5

Aby wyznaczyć zasięg potencjalnych wzrostów, musimy wejść na wyższy przedział czasowy – W1. Pokonanie poziomu 55,8 zł otwiera drogę do kolejnego oporu,mianowicie będzie to poziom 57,8 zł, dzień reakcję podażową mogliśmy obserwować w sierpniu 2016 roku oraz lutym i maju 2017 roku.

Cena Asseco Poland
Źródło: xStation5
Orbex


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here