Naga MarketsKurs Alior Bank z ciekawym potencjałem ruchu. Potrzebne jednak zejście do 13,70 złKurs Alior Banku podczas ostatnich sesji zmaga się ze spadkowym nastawieniem, co bardzo łatwo zauważyć patrząc na wykres H4 i ostatnie sesje. To dobrze jednak może świadczyć o przyszłym potencjalne zysku do ryzyka, kiedy rynek wkraczając w potencjalne miejsce do re-akumulacji wygeneruje stosunek nawet 4 do 1 w przypadku pozycji długich. Jeśli tylko rynek będzie w stanie po wkroczeniu do zakresu wyhamować dalsze spadki i wygenerować odpowiedni sygnał zakupowy. Spójrzmy zatem na wykres H4 spółki Alior Bank.


Kurs Alior Bank może wygenerować ciekawy potencjał zysku do ryzyka – spółka na wykresie H4

  • Notowania Alior Banku coraz śmielej zmierzają do ciekawego miejsca
  • Zdaje się, że spółka po wkroczeniu do boxa re-akumulacyjnego ma spory potencjał
  • Ważna jest podczas kolejnych sesji obserwacja wykresu pod względem szukania sygnałów
  • Rynek może wejść we wskazywany zakres już podczas kolejnych sesji handlowych

Podczas ostatnich sesji spółka Alior Bank zdecydowanie zmierza do zakresu poziomów 13,70 zł – 12,70 zł, która może okazać się bardzo ciekawą strefą w niedalekiej przyszłości. Jeśli nastawienie pro-spadkowe na rynku po ówczesnym zejściu jeszcze kilkunastu groszy spółki ulegnie zmianie, a przynajmniej – jeśli bank wyhamuje dalsze spadki, będzie można myśleć o szukaniu ponownie sygnałów świadczących o potencjalnym longu.

Innymi słowy, jeśli podczas kolejnych dni rynek wkroczy w przedstawioną na poniższym wykresie Alio Banku z perspektywy H4 w strefę, można będzie szukać sygnałów mogących wskazywać na dalsze wzrosty i odreagowanie wykresu. Jeśli do tego dojdzie, potencjał wzrostu banku na najbliższe miesiące może sięgać zakresu 17 zł lub całkowitego podejścia 18,75 zł jakie widnieje w tym schemacie handlu. Byłaby to potencjalnie blisko 46 procentowa projekcja.

wykres Alior H4 25.08.2020
Alior H4 25.08.2020Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here