Naga MarketsW porannym przeglądzie GPW, wspominałem o mocnym otwarciu na spółce Eurocash SA (EUR). Ruch w górę przybiera na sile. Przed godziną 10:00 akcje rosną ponad 5 punktów procentowych.


Eurocash S.A. (EUR) – jest spółką akcyjną, do której należą między innymi: Eurocash Cash&Carry, Eurocash Serwis oraz marki sklepów takie jak abc, 1Minute, Delikatesy Centrum, Groszek, Lewiatan, Mila. Największy pakiet akcji (44%) przedsiębiorstwa znajduje się w posiadaniu Portugalczyka Luisa Amarala, który w 2003 roku nabył spółkę od swojego byłego pracodawcy – portugalskiego przedsiębiorstwa Jerónimo Martins. Akcje spółki notowane są od lutego 2005 roku na GPW w Warszawie.

Zobacz także: Kurs EUR/USD z celem na 1,1330

Sytuacja techniczna na spółce Eurocash

Kurs akcji pnie się w górę. W poprzedniej analizie wspominałem o szerokiej formacji podwójnego dna. Jeżeli dzisiejsza sesja zakończy się na plusie, to tym samym linia szyi zostanie wybita, co potwierdzi kierunek wzrostowy. Pierwszym celem dla strony kupującej jest strefa oporowa przy 25,20 zł, a następnie poziom 27,20, który wynika z równości z poprzednim ruchem wzrostowym – odcinki zaznaczone zielonymi liniami. O zanegowaniu wzrostów będzie można mówić dopiero w momencie powrotu ceny poniżej poziomu 21,60 zł, gdzie wypadają ostatnie lokalne minima.

Kurs akcji EurocashConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here