Naga MarketsSalon CCCKurs akcji CCC wyraźnie zyskuje na dzisiejszej sesji. Od początku notowań możemy obserwować wzrosty na 1,29%. Jak będzie przebiegała dalsza, cześć dnia, czemu możemy spodziewać się po cenie?


CCC spółka Akcyjna zajmuje się dystrybucją obuwia na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Austrii, Chorwacji, Słowenii, Rosji, Łotwy, Litwy, Estonii, Rumunii, Bułgarii, Ukrainy i Serbii. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie od 2 grudnia 2004. Ma ona spory udział w polskim rynku sprzedaży obuwia, niezależne badania szacują go na 18%.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sytuacja techniczna na wykresie spółki

W ostatnim czasie na spółce CCC mogliśmy obserwować sporą zmienność. Aktualnie należałoby zaczekać aż kurs się “uspokoi” i będzie można wyznaczyć ważne wsparcia i opory. W tej chwili można jedynie brać pod uwagę dość odległe poziomy. Mowa tutaj o wsparciu przy poziomie 215,50 zł. Jeżeli chodzi o opory, to ważne miejsce znajduje się dopiero przy 282 zł. Wcześniej rynek musiałby pokonać poziomy maksymalne z ubiegłego tygodnia przy 258 zł.

Kurs akcji CCCConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here