Naga MarketsW środę, 12 lipca 2017 roku na NewConnect zadebiutowała spółka Bit Evil. Jej prezesem i głównym akcjonariuszem jest Maria Belka, córka byłego premiera, ministra finansów i prezesa NBP Marka Belki.

Spółka Bit Evil powstała w II połowie 2015 roku i świadczy usługi w branży IT, w segmencie marketingu internetowego oraz e-commerce.

Co robi Bit Evil?

Jak przeczytać możemy na stronie internetowej spółki, Bit Evil oferuje działania w zakresie produkcji, marketingu cyfrowego i niestandardowych, zindywidualizowanych usług. Dodatkowo, zapewnia doradztwo oraz miłą atmosferę. Nasi klienci stają się naszymi Partnerami. Starannie prowadzimy ich przez proces konceptualizacji, realizacji i rozwoju w celu zapewnienia komfortu i dogłębnego zrozumienia każdego etapu pracy, aż wspólnie uzyskamy pożądany efekt.

Jak sami przyznają:

Nauczyliśmy się tego w brutalny sposób: można wyprodukować doskonałe oprogramowanie, w takich ilościach jakich tylko chcesz, ale jeśli nie masz narzędzi do pokazania go światu i sprzedania użytkownikom, nic z tego nie będzie. Tworzymy rozwiązania sprzedażowe, które naprawdę działają. Pracujemy nad wymyślaniem narzędzi i odkrywaniem sposobów, dzięki którym praca robi się sama dla nas i naszych partnerów.

Jak wynika z dokumentu informacyjnego Bit Evil, Maria Belka posiada 10,45 proc. akcji spółki (i tyleż samo głosów w WZA).

W 2016 r. spółka wypracowała 387 tys. zł przychodów, zysk operacyjny wyniósł 121 tys. zł, a zysk netto 96 tys. zł. W I kwartale 2017 spółka miała 297 tys. zł przychodów, zysk operacyjny oraz zysk netto wyniosły 82 tys. zł.

Spoglądając na wykres zauważymy, że kurs akcji otworzył się po 2.62zł i w chwili debiutu dosłownie wystrzelił osiągając w skrajnym momencie 3.85zł

Źródło: www.stooq.pl


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułXTB zaprasza na 3 kolejne webinary z ex-traderem Goldman Sachs
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem -DAX30, ROPA WTI, GBPUSD, 12 lipca
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here